Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Más is büdösnek érzi a sütőben...

Más is büdösnek érzi a sütőben sült csirkecombot?

Figyelt kérdés
Akármikor anyám készít sütőben sült csirkehúst ami a csontjával együtt sült és pl csak kívűlről van pácolva és én felvágom ilyen büdös wc szagot érzek.

2016. ápr. 25. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:(((
2016. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is nagyon hasonlít rá. De nem törődöm vele, az ízét nagyon szeretm. :Ö
2016. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván a víztartalom, ami benne volt bepállik a hő hatására. Én mindig kicsit bevágom sütés előtt, egy hosszú, egyenes csíkot ejtek, az némileg használ. Én egyébként ettől függetlenül is nagyon szeretem.
2016. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem büdös a csirkém sütőben sütve sem. Valamelyik fűszer lehet talán a ludas?
2016. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is csontig több helyen bemetszem a csirkecombot, de sem nyersen, sem sütés közben, sem evés közben nem érzem az általad említett szagot. Mi a konyhában, néha a nappaliban szoktunk ebédelni...
2016. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Bolti, vagy háztáji?
2016. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
tök mindegy hogy bolti-e vagy sem, nem lehet büdös! vagy bebeszéled magadnak, vagy valamelyik fűszernek érzel ilyen szagát. nagyon sok tini fura szagokat érez akkor, amikor nem pizza a kaja.
2016. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is mindegy, hogy bolti-e vagy háztáji. Bevagdosni sem kell, csak kifolyik a leve, és kiszárad. Nem szabad büdösnek lennie semmiképpen. Vagy romlott, vagy valami fűszer miatt büdös.
2016. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
:S nem tudom , mit erzel, amit en keszitek, vagy ismeroseim keszitenek, annak mindig nagyon finom illata van. mashol probaltad mar? lehet, hogy anyud csinal vmit furan.
2016. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mikor máshol ettem akkor is hasonló szagot éreztem rajta de a csirke felső combnál is szoktam ezt érezni.

Attól függetlenül emgszoktam enni mert az íze finom csak a szaga ilyen fura.

2016. ápr. 25. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!