Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű és nagyszerű torta...

Noblesse Oblige kérdése:

Egyszerű és nagyszerű torta receptek?

Figyelt kérdés

Egyik kedves barátomnak lesz szülinapja. Én egy házi készítésű tortával szeretnék beszállni a buliba! (mert én vagyok az egyetlen lány)

Olyan recept kéne ami viszonylag gyorsan és egyszerűen megvan, (elektromos habverő pl nem áll rendelkezésre), mutatós és finom is!

Sajnos én nem vagyok járatos a torták világába, és amiket ismerek azok mind elég bonyolultak és nem is áll minden eszköz a rendelkezésemre!



2016. máj. 31. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jártas a tortákban, gyorsat és egyszerűt szeretnél, akkor szerintem sütés nélküli tortákat csinálj.


[link]

2016. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Piskótát sütni lábasban is lehet, de nem ajánlanám gyakorlatlannak. Még tortaformában is kétesélyes a piskóta :/

Gyümölcstorta receptem lenne, ami könnyű és finom, szép is, de legalább egy gytorta formára be kellene ruháznod.

Ha érdekel írj, leírom a receptet és a menetét. Kézi habverővel is fel lehet verni a 2 tojás habját keményre.

2016. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!