Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A lenti receptet meg lehet...

A lenti receptet meg lehet csinálni robotgép nélkül is? Nincsen sajnos robotgépünk.

Figyelt kérdés

[link]

Szóval ez lenne a recept. Ezt meg a hasonló süteményeket meg lehet oldani gép nélkül is?



2016. jún. 14. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Mivel nem kell hozzá kemény habot verni, közönséges fakanállal is símára tudod kavarni!

Régen ilyen célra tartottunk egy külön fakanalat, hogy azzal semmi más paprikás, stb. ételt nem kavargattunk, csak a piskótát és hasonlókat.

Egyébként "akkor" még a habot is kézi habverővel vertük keményre (tekerős!), nagyanyámék pedig közönséges villával! No az volt a teljesítmény! :)))

2016. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel egy nagyobb kezi habverot akkor azzal meg kemeny habot is tudsz csinalni feherjebol. En is erre voltam kenyszerulve mikor nem volt gepem.
2016. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2016. jún. 14. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

" nagyanyámék pedig közönséges villával! No az volt a teljesítmény! :)))"


Azért villával csak akkor vertek habot, akkor az elég rosszul felszerelt háztartás volt, egy síma rugószerüen kinézö habverö mindenhol megszokott volt. Azzal meg kb 5-10 perc 4-5 tojásból kemény habot verni.


A kérdéshez meg: minden további nélkül meg lehet fözökanállal vagy kézi habverübel csinálni.

2016. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel egész tojások keveréséről van szó, a sima fakanál is tökéletes.Rugós habverője, meg már a nagymamámnak is volt, de az csak a fehérje habbá veréséhez volt szükséges.
2016. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó: a 2. válaszoló írta a villával való habverést, és arra írtam a rugósat.


Viszont azt nem értem, emiatt miért kellett nullára lepontozni, mert a kérdezönek is írtam, hogy minden további nélkül megy fözökanállal is.

2016. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért nekem szól a válaszod. Én az ég világon senkit sem pontoztam le.Bizonyíték (lenne ) a monitorom...

Talán másokat (is ) zavart, hogy kissé elkapkodott volt a véleményed, az évtizedekkel ezelőtti háztartásokról.

Két tojásfehérjét simán keményre lehet verni villával is.

2016. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

A válaszom elsö része szólt neked (a lepontozós téma nem). Emellett abban igazad van, hogy két tojást fel lehet villával verni, de én úgy értettem, hoyg a 2. szerint ez volt a normál módszer a habverésre korábban.

Mivel közel 60 éves vagyok és még a nagymamám is rugós habverövel verte a habot, ezért akartam kiigazítani, hyog régebben sem villával vertek habot, csak végsö esetben, a megszokott a habverö volt.

De nem akark ebböl vitát, és nem veled van bajom, hanem a lepontozóval.

2016. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!