Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Párom nagyon szereti a lazacot...

Párom nagyon szereti a lazacot, én pedig arra gondoltam meglepem egy tál étellel. Sajnos nem vagyok túl profi ilyen téren, ezért tudnátok segíteni hogyan készíthetném el? Valami egyszerűbbre gondoltam, a lényeg hogy finom legyen. Ötletek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél citromkarikákat egy tepsi aljába. A lazacot kend be olívaolajjal, dörzsöld be sóval, borssal. Szórd meg a citromkarikákat friss kaporral, tedd rá a lazacszeleteket és a tetejét is szórd meg kaporral. Öntsd fel egy kevés száraz fehérborral (kb. hogy a citromkarikákat ellepje), takard le a tepsit alufóliával és süsd készre 20-25 perc alatt 180 fokon.


Zöldsalátával, vajas baguette szeletekkel tálald és a maradék fehérborral :)

2015. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Az interneten nincs egy recept se?
2015. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
2. Nem tudom feltűnt-e már, de ebbe a témakörbe rengetegen receptötletekért járnak, nem véletlenül ez a sütés, főzés kategória... Ne legyél már troll.
2015. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lazac élből finom. Mivel elég frisset úgysem kapsz (akkor sütni se kéne), én pár percre bedobnám egy tepsibe, só, bors, mellé zöldségek. Én mindig így készítem el, az ízt alapvetően maga a hús adja :). Max. egy hangyányi zsír kell alá.
2015. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb só bors és kis zsiradékon vajon a legfinomabb serpenyőben megsütni.


Van egy nagyon finom finn lazacleves receptem, szívesen leírom ha szeretnéd.

2015. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!