Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell megy levest csinálni?

Hogyan kell megy levest csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kezdő háziasszony vagyok :) megy levest szeretnék csinálni pudingosan és nem tudom hogy kell csinálni a másik hogy befőtel csinálom hogy a megyet a saját levébe főzöm vagy vizbe?


2016. jún. 30. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját levében + ha kell még hozzá víz tegyél hozzá. A levesbe tegyél ízesítésnek egy tasak forralt bor fűszer keveréket . Ebben minden olyan fűszer benne amit a gyümölcs levesbe kell tenni. Ha felforrt kevés pudingporból készíts habarást. Habard be és ha kell akkor ízesítsd cukorral.
2016. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak a jön levest ismerem
2016. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha üveges meggyed van, öntsd egy fazékba a levével együtt, és tegyél hozzá annyi vizet, amennyi levest szeretnél kb.Nem főzni, csak forrpontig melegíteni, mert a befőtt már konyhakész.

Egy üvegnyi meggyhez elég egy félcsomag puding is, amit először pár kanál tejjel keverj ki simára, majd a levesből vegyél ki egy kis merőkanálnyi levet, és keverd el vele.

Ezt a habarást öntsd bele a gyöngyöző levesbe, és kevergetve, főzd pár percig, míg sűrűsödni nem kezd.

Ha túl sűrű lenne, tejjel, tejszínnel, vagy simán vízzel is hígíthatod kellő állagúra.

Egy darabka fahéjat és pár szem szegfűszeget is tehetsz bele.

Ha még marad szabadidőd, akkor vedd elő az általános iskola alsós nyelvtankönyveit, és tanuld meg azt, amit elmulasztottál.

Én a tanítód bizonyítványát is visszavenném, amiért ilyen borzalmas helyesírással engedett tovább egy gyereket és azt írta a bizonyítványodba, hogy "Felsőbb osztályba léphet ".

Ez egy kis kitérő, de ne sértődj meg, mert tanulni még mindig nincs késő. Ha jól gondolom gondolom még nagyon fiatal vagy.

2016. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 30. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!