Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mirelit tepsis burgonyát...

Mirelit tepsis burgonyát sütök. Són kívül milyen fűszereket lehet rátenni, hogy még finomabb, különlegesebb legyen? Grill csirke mellé tálalom fel. Ecetes uborkával.

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

en szeretem az oreganot, sokmindenhez hasznalom, de csak sutes utan teszem ra, talalaskor, kulonben megkeseredik.

Színezheted egy kis pirospaprikaval, meg zöldfűszerrel is, végülis szerintem bármivel.


Én bevallom neked, ritkán használok tisztán sót, ha nagyon muszáj, inkább delikát, de még inkább fűszerek.

2008. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én még egy kis borsot tették rá, mondjuk én majdnem mindenbe teszek borsot :)
2008. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

a rozmaring nagyon jó a tepsis krumplihoz, valamint tennék még közé pár gerezd egészben hagyott fokhagymát


a legvégén, mikor már megsült, akkor meghinteném reszelt füstölt sajttal, és egy leheletnyit rápirítanám, nyamm

2008. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kakukkfűt próbáld ki a krumplihoz! Mennyei lesz!
2008. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!