Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc melegszendvic...

Melyik a kedvenc melegszendvicsetek?

Figyelt kérdés
Extrém variációk is jöhetnek :)

2016. aug. 9. 06:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Van egy finom melegszendvics krém receptem, ha többen vagyunk esténként (mondjuk pár baráttal ), akkor csinálom, mert egy nagy gáztepsire való kijön belőle.Simán kenyérre kenem, vastagon megszórom reszeltsajttal, mire ráolvad a sajt kész is.
2016. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 lemmy_kilmister válasza:
Egy a sok közül :-) finom cipót vagy veknit megkenek tea vajjal (nem rámával és hasonló vajkrémekkel) majd teszek rá olasz vagy zala felvágottat (természetesen sertés) majd reszelt trapistasajtot összekeverek egy vagy két tojással és egy kis eredeti vegetát is szórok bele, majd ezzel a sűrű masszával megkenem a kenyeret fél centi vastagon. Majd berakom az előre felmelegített retró melegszendvics sütőbe és aranybarnára sütöm. Gyorsan és egyszerűen elkészíthető és finom.
2017. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy kenyérszeletre sajt, ketchup, a másikra kevés ketchup, összedobom, be a melegszendvics sütőbe, és már kész is. :) Csak ezt szeretem, mamám is mindig ilyet csinált nekem..
2017. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!