Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell megcsinálni a...

Hogy kell megcsinálni a pangasius filét, hogy finom legyen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát hogy akarod megcsinálni?:S

én a pangasiust rántani szoktam.:D

2010. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
paprikás liszt és olaj
2010. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is rántom.

Vagy berakom tepsibe, és öntök rá és közé ilyen tejszínes-fokhagymás mártást, és a tetejére sajtot.

2010. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, elírtam, nem rántom hanem én is paprikás lisztbe forgatom és olajba kisütöm
2010. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszerűen csak tepsibe rakjuk némi krumplival körítve, olaj,citrom...és gyönyörűen puhára párolódik.
2010. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bepácolod natur joghurtba, 1 fél citrom levébe, só, bors, rozmaring, pár órára benne hagyod majd olajos tepsibe zuttyintod alufoliával lefedve fél órát sütöd.
2010. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokféleképpen készítem (amikor itthon még r.hadt drága volt, Ausztriában vettünk mindig, ha arra jártunk), pl. :

-sörtésztába forgatva, olajban kisütöm

-olajozott jénaiba fektetem, só, bors, kapor és mustárral elkevert (fél kiló halra kb.3 dl főzőtejszín + 1 evőkanál mustár) főzőtejszínnel leöntöm, a tetejére reszelt sajt megy és a sütőben megsütöm.

-paprikás lisztbe forgava (mint a keszeget :=) ) olajban kisütöm

- halpaprikás: paprikás-hagymás hagyományos pörkölt alapra dobom a nagyobb darabokra vágott, előzőleg 1-2 evőkanál olajon átpirított (épp csak annyira, hogy kérget kapjon) halat. Néhány percig kis lángon főzőm, tejföllel sűrítem és kész.

2010. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. ápr. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!