Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok olyan gyors...

Ajánlanátok olyan gyors vendégváró receptet, amit előző nap elő lehet készíteni annyira, hogy másnap csak be kelljen dobni a sütőbe és már kész is?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2016. aug. 20. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Lasagne, darálthússal, rizzsel összerakott zöldségek pl rakottkarfiol és hasonlóak.Persze, ha a vendégek szeretik az ilyesmiket.
2016. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Falatkákra / finger food-ra gondolsz vagy főételre?


Főételnek szinte bármilyen rakott zöldség, pl. tejszínes-füstöltsajtos rakott brokkoli, mozzarella-paradicsom-padlizsán rakottas, paprikás-fetás tál, stb.


Kis falatoknak pedig pogácsa, kenyérlángos, spenótos-ricottás táskák, rozmaringos-paradicsomos pite

2016. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem sütős, de finom ! Gyúrj be egy jó adag tatárbifszteket előző nap. Érleld egy napig a hűtőben, majd pirítóssal egyétek meg a vendégekkel. Nálunk a legsikeresebb vendégváró, mindenki imádja, a család és a baráti kör is.Mindig 2 kenyérpirító van ilyenkor forgalomban.
2016. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Ragaszkodsz a melegételhez ? Mert nagyon sok finom hidegsültet lehet előző nap megsütni, majd másnap szép hidegtálakat készíteni belőlük.rengeteg hideg saláta lehetőség is lenne mellé, szóval nem lenne egyhangú, és ráadásul kényelmesebb is felszolgálni, mint a melegételt.
2016. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Basszus az én válaszomon mi a 0%???
2016. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Nagyon sok jó ötletet adtatok!

Mindenkinek ment a zöld kéz!


Kedves Utolsó, én nem pontoztalak le, zöld kéz ment!;)

2016. aug. 20. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Itt mindenki le lett pontozva vastagon... ha a kérdező nem értékelte volna a válaszokat, a béka segge alatt lennénk.

Köszönjük a sok okosnak, akik megnyilvánulni gyávák, de lehúzni mindenkit az anonimítás homályába burkolózva, nagyon is bátrak.Dícséretes jellemvonás !

2016. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Vörösboros marharagu,

Hentestokány ,

Ezeket el lehet előre készíteni, és csak melegíteni kell.

2016. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

A nyári szünet végén még kiélik magukat a lepontozó brigádok!

Volt egy kérdés, hogy lecsót ki-hogyan készíti, és írjuk oda, hogy melyik megyében lakunk. No én ez utóbbit először elfelejtettem, és egy külön válaszként írtam be a megyét. Még arra is megkaptam a saját 0 %-omat!!! :)))


Majd csak elkezdődik az iskola, és véget ér ez a lepontozásos szórakozás. Legalábbis remélem!

2016. aug. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Hogy a kérdésre is válaszoljak:


- rakott krumpli

- stefánia

2016. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!