Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miből csinálsz hétvégén...

Miből csinálsz hétvégén húslevest?

Figyelt kérdés
A boltba veszed a csirkét,vagy saját magad vágod le?
2016. szept. 3. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a panelban a második lehetőség elég macerás lenne,így marad a bolt.
2016. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem főzök húslevest, csak ünnepnapon. Ja és nem (csak) csirkéből.
2016. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Semmiből, nem eszünk húslevest. Viszont van még hokkaido tököm, abból készítek krémlevest, ricottával.
2016. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Metrós fagyasztott kakasból a legjobb!
2016. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lakásban lakunk, szóval boltban veszem. Általában csirkéből főzöm, esetleg pulyka, de néha szoktam galambot is kapni ismerőstől, abból is finom leves van. A marhahúst mi nem nagyon szeretjük.
2016. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sertésből csinálom, és apósomék vágják vidéken, mert szintén nehéz lenne a panelban levágnunk Malackát.
2016. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ritkán van húsleves, de akkor egy jó darab marhahúsból,vagy karajcsontból (orjaleves), vagy ha a piacon veszek egy kisebb pucolt tyúkot abból.

Egy évben 1-2-szer kapunk fácánt, na annak isteni levese van.

Bolti csirkéből esetleg ragulevest főzök.

Vágni nem szoktam, azt hiszem nem is lennék rá képes :)(elég rémes látvány volt gyerekkorban, és ez kísért a mai napig )nem vagyok vega, minden húst szeretek, csak legyen szinte konyhakész állapotban.A többi már rajtam múlik, hogy finom lesz-e a leves. Eddig nem panaszkodtak a híveim :)

2016. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!