Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült hús mellé milyen köret...

Sült hús mellé milyen köret illik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Rizs, petrezselymes krumpli, meggyszósz. Én ezekkel szoktam enni.
2016. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rizs, párolva vagy pirítva?
2016. okt. 15. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Párolva szokta anyu csinálni. De ha unalmasnak tartod és felakarod turbózni vegyél ilyen zöldségkeveréket kukorica, borsó, sárgarépa ezek vannak benne. Itt egy tuti recept: [link]
2016. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a rizs nem igazán illik hozá, legfeljebb zöldségesen, meg valami mártással.


Én leginkább krumplit készítek hozzá, sütve, pürének, hagymás tört krumplinak, petrezselymesen, csöben sütve vagy akár velesülten is jó.

2016. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, milyen hús. Disznóhúshoz inkább krumplipürét, vagy tört krumplit készítek, csirkéhez rizset, zöldségeket.
2016. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Pl. párolt zöldségek valamilyen öntettel mondjuk zöldspárga, répa hollandi mártással vagy akár gomba, zöldbab barna mártással. A hús fajtájától, fűszerezésétől, ízvilágától is függ. Csirkéhez vagy pulykához a citromfüves-tejszínes cukkini is remek.
2016. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Bizony nagyon függ attól, hogy miféle az a sülthús.

Szelet, egybesült, serpenyős, tepsis, disznó, vagy éppen szárnyas , esetleg vadhús.

Rengeteg a lehetőség, a krumpli és rizsvariációk kimeríthetetlenek.

De pl egy jó fokhagymás oldalast,(de más sülthúst is )akár egy főzelékkel is lehet tálalni.

rengeteg mártás kínálja magát, lehet gyümölcsös, vadas, gomba, paradicsom... stb.

Röviden a sültek mellé szinte minden köret illik.

Ha mártásos a hús, krokett, vagy krumplifánk is nagyon passzol mellé.

2016. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem fordítva van: föétel, amit vegyes zöldségköretnek neveznek /meghintem reszelt sajttal/ és köret a hús.

A "Testkontroll" szerint a húst nem szabad krumplival enni, mert azt mondják, hogy a krumplitól a húst nem lehet rendesen megemészteni.

2016. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!