Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ki nyeri meg a...

Szerintetek ki nyeri meg a konyhafőnököt 2016-ban?

Figyelt kérdés
Szerintem Ádám :)

2016. nov. 10. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is Ádám.
2016. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ádám vagy Márk. Laci szerintem kicsit kilóg, ő fog kiesni holnap.(illetve ma :) )
2016. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kár hogy két nap múlva vége, hiányozni fog ahogy a beszédhibás séf üvolt hogy "AZ IDŐ FELE MÁ LEJÁRT!!"
2016. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ezek már eldöntötték, hogy Ádám nyeri.

És már a múlt héten volt egy olyan érzésem, hogy eldöntötték.

Amikor valamelyik versenyzőt a tányér-díszítés, hasonló hiányosságok indokával szórták ki, miközben a még jelenleg is bent levők közül (ha jól emlékszem) László az egész kaját elbarmolta.

Az, hogy csapatban a torta-sütésnél Móni nélkül meg sem tudtak volna mozdulni a fiúk, és a következő napon pont Mónit szórják ki...

Pofára megy az egész!

2016. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is Ádám.

De eddig nem gondoltam különlegesen jónak. De most tényleg nagyon felé hajlik minden.

Kicsit olyan érzésem van, hogy ebben is szerepek vannak. Pl. fura, hogy a tegnap kiesett Dávid mennyit bénázott, amikor pont azt mondták róla, hogy legprofibb a versenyben, és eddig nem is volt ilyen, csak az utolsó két részben. Meg az a műanyag edény megégés is eléggé megtervezettnek tűnt. Főleg, hogy a végén is olyan "drámai" jelenetet csináltak belőle :D

2016. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon meglehet, hogy ez az egész nem más, mint egy előre megírt forgatókönyv alapján, nézettségi szintet növelő műsor, amelyben már minden "jól ki van találva", csak úgy néz ki, mintha a dolgok akkor és ott történnének... De azért nézem, nézzük szorgalmasan. :))
2016. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!