Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A strandokon arult gyroshussal...

A strandokon arult gyroshussal toltott langos, hogy keszul?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk,de biztos sok baj van vele ..
2016. dec. 9. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még a nyáron szakács gyakorlaton csináltam olyat egy étteremben. Én a lángos tésztát begyúrtam, majd megtöltöttem hússal becsipkedtem a végét, hogy ne essen ki belőle semmi, majd frituban aranybarnára sütöttem.
2016. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lángostésztát gyúrni és kisütni nem nagy cucc, csirkemellet vagy combot kockázni, gyrosfűszrrel megsütni szintén nem. A kész húst csomagold be a nyers tésztába és olajban süsd ki.
2016. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké,de abban töltelékféle is van,nem csak a hús,a tetején sajttal megszórva,és tejfel...
2016. dec. 14. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem tudtuk minden összetevőjét kitalálni látatlanban, nyilván máshogy készül mindenhol. Az alap a gyroshús és a tészta, a feltéteket neked kell tudni. Gondolom tejfölt meg sajtot tudsz rá tenni, a közepén meg érzed hogy mi van. Zöldség, tzatziki, gondolom valami ilyesmi.
2016. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nehezedre esik írni,miért válaszolsz,ilyen lekezelő stílusban nem kéne válaszolni azért, köszi.
2016. dec. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!