Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyibe kerül a cukrászdákban...

Mennyibe kerül a cukrászdákban a kókusz tekercs és a linzer?

Figyelt kérdés
Luca-napi vásáron szeretném ezt a két fajta sütit eladni,de nem tudom mennyibe kerülnek eredetileg.

2016. dec. 11. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát például ennyi, de ezt én nagyon sokallom:

[link]

Mintha nálunk olyan 120-150 körül lenne a linzer a piacon.

2016. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyibe kerülhetnek, arról nem beszélve, hogy a cukrászdai ár semmilyen korrelációban nincs a vásári árral.
2016. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
94%
A boltitól az otthon készített süti nagyon távol el, ízben is és küllemileg is. Szerintem nem mind1, hogy mekkora linzereket és kókusz tekercseket szeretnél eladni, mert ha kicsiket, akkor nyilván olcsóbban tudod őket eladni. 100 Ft-nál többért nem tudnád eladni, mert a gyerekeknek nincs annyi pénzük, ha ennyiért adod el (és finomak is), akkor még így is "meggazdagodsz". ;) A boltban és a cukrászdában is 140-180 a linzer és, ha annyiért adod, akkor mások már inkább ott veszik (kivéve, ha 50 cm-esek :") . A kókusz tekercset viszont 150-ért nyugodtan ad vagy még kicsivel többért is. ;) Remélem tudtam segíteni, nem feltétlenül kell ilyen árakat szabnod, de a kis gyerekeknek többnyire nagyon kevés pénze van.
2016. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!