Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Linzer sütit mennyivel előre...

Linzer sütit mennyivel előre érdemes elkészíteni, hogy ne legyen kemény?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, jövő hétvégén megcsinálom, betöltöm lekvárral, a csokiba mártást pedig utána következő hétvégén csinálom, közte fém dobozban lenne. Így jó lesz? Illetve, ha így csinálom, meddig lesz ehető? Bevált recept is jöhet, még nem választottam :)
2016. dec. 11. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A csokiba mártást is csináld meg a betöltés után. A dobozba az egyes rétegek közé tegyél papírszalvétát, és úgy zárd le. Akkor omlós marad.
2016. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán megcsinálhatod teljesen készre, omlós marad, ha el nem fogy.
2016. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Minden linzerfélét megcsinálhatsz a jövő hét végén, nyugodtan csokiba is márthatod.

Én az Andi konyhájáról szokta a habos linzert, azt három nappal előbb csinálom meg, mert nincs annyi dobozom, hogy elférjen benne. isteni finom és gyönyörű, csak nem lehet egymásra pakolni :/ De két nagy tálcára teszem, és nejlont húzok rá, úgy, hogy pár sütibe szúrok fogpiszkálót távtartónak, így nem ragad a hab a zacskóhoz, bár elvileg nem ragad, csak jobb vigyázni.

2016. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, bemártva is eláll hűvös helyen karácsonyig.
2016. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a bemártást is megcsinálom. :) Nem nagyon van még tapasztalatom linzer sütésben, de végre van jó sütő, így nem akartam kihagyni, mert szeretjük. :)
2016. dec. 11. 21:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Hűvös hely lehet hűtő? Sajnos a lakás többi részén elég meleg van.
2016. dec. 11. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Linzert nem kell hűtőben tartani.A boltokban, cukrászdákban sincs ott.Ne aggódj, nem lesz semmi baja.
2016. dec. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!