Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen minőségű a TESCO új...

Milyen minőségű a TESCO új promociós edénykészlete, a THOMAS cook & pour?

Figyelt kérdés
Megéri vajon? Eredeti árakban 35-40 ezret mondanak, de neten sehol sem találkoztam ezzel az edénycsaláddal, nem nevezném "közismert" nek. Megéri egyáltalán még az a 8-12 ezer forintot amennyiért pontok mellett kapnám meg? Illetve megéri csak ezért a TESCO ban vásárolni? Van valakinek ilyen edénye és pozitiv tapasztalata mellé?
2010. máj. 2. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia, nekem van thomas rosenthal serpenyom, igaz en erdelyben lek de itt is volt ilyen pontgyujto akcio, en egy kis serpenyot vettem meg mikor kigyultek a pontok, csak papacsintat csinlok benne, de nekem bevalt egy csepp olajat nem tettem alat csak a esztaba kicsit, es abszolut nem ragadt le. kerdes hogy meddig birja ezt a minoseget. nekem eddig bevalt.
2010. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem láttam ezeket az edényeket élőben, de a márkát régebben nézegettem egy boltban (jó inkább bejártam oda rendszeresen csorgatni a nyálam :D ) ez egy minőségi márka, nem fogod megbánni, ha megveszed...sajna nekem nincs rá pénzem most, de ha az akció végéig lesz munkám fogok venni egy lábast ...
2010. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Szia!

Nézd meg ezt!Én ezt találtam!!


[link]

2010. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Balar válasza:

Szia!


Elnézve a honlapot nem gyárt gagyi dolgokat a Rosenthal cég. Más kérdés, hogy a Tescoban fellelhető cook & poor készletet nem találtam sehol. :)


[link]

2010. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
anyós vett - nagyon szuper, remélem, mi is kapunk tőle egy lábast, azt se bánnám, ha megvenné előre és karácsonyra megkapnánk :)
2010. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Sikerült pontgyűjtő akcióban hozzájutnom. Szerencsére kellett kerti garnitúrát venni.Amíg nem használtam nem hittem hogy ennyire jó. Lábast vettem, pillanatok alatt megpuhult benne az étel. Szinte átmenet a kukta és a nyitott edény között.

Ami kellemes meglepetés volt az hogy nem is kellett 30 pont értékben vásárolni, mert az edény teljes árát /nem az akciósat/ a pénztárban beütik, azután is kaptam pontot amit be lehet ragasztani a füzetbe és ha akkor megvan a 30, levonják a 60%-ot a számla végösszegéből. Tehát egy 5 ezres edénynél 15 pontért kell vásárolni plusz kb.15 pont az edényért. Ezt én is ott tudtam meg. Kérdezzetek utána mert lehet hogy ez nem szabály csak rendesek voltak.

2010. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Mielőtt megvettem a Tesco Rosenthal edényeket próbáltam tájékozódni a különböző fórumokon, de nem igazán találtam használható- tapasztalatból eredő- információkat. Hát vettem egy 7, 5 literes fazekat és egy 2, 8 literes lábast.

A hétvégi húsleves már a fazékben főtt, de mivel ennek nincs párologtatója, emelgetnem kellett a fedőt, ami annyira felmelegedett, hogy csak konyharuhával tudtam megfogni. Kiöntője sincs, ami a leves szűrésénél okozott gondot.

A fazék alja foltokban elszineződött, mintha leragadt volna benne valami, s annak a nyoma látszott. CIF-el súrolás , azután ment a mosogatógépbe. Amikor kivettem, láttam, hogy valószínűleg a gép tüskéi megkarcolták a szép fényes külsejét, melyet a többi BEEM márkájú edényeimen soha nem tapasztaltam. A következő alkalommal sós vízet forraltam, melytől úgy tűnt helyenként, pöttyszerűen felpattan az alja, de itt már a Cif sem segített.

A kicsi lábasban rizst főztem és rutinosan cifeztem a leragadtnak tűnő nyomokat. Kerámialapon főztem. Ezek után nem mondhatjátok, hogy előítéleteim voltak, de mégiscsak "Made in China" for TESCO, nem kínai és nem gazdaságos tesco árakon, tetszetős Rosenthal kivitelben.

2010. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én egyenlőre csak nézegetem az edénycsalád tagjait és szorgalmasan gyűjtögetem a pontokat :)

Szerintem ez a márka megbízható és az akciós ára is elfogadható. Ezen a linken található egy prospektus, melyben szerepelnek árak €-ban.

[link]

2010. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szia!

Én sajnos nem tudok tapasztalatot írni erről az edénycsaládról,én is csak informálódom.Én a kuktába szerettem bele.Azt hiszem,hogy be fogok ruházni egybe,mert ha bármi "baja"lesz akkor minimum 6 hónapig vissza tudom vinni a Tescóba!

Az edény füle meg persze,hogy átforrósodik hiszen nem védi semmijen bevonat,de így legalább még a sütőbe is lehet használni!

2010. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én nem venném meg mégegyszer. Egy 20 centis szószos lábast (párolóserpenyő) vettünk kb 6 hónapja a Tesco pontgyüjtéssel. Minden nagyon szép és jó fél évig, aztán a teflon elkezdett lehámlani róla. Nem karcolás vagy ilyesmi miatt, hanem felhólyagosodott és centis cafatokban jön le. Én nagyot csalódtam. Azt hittem én vagyok a hibás, hogy néha betettük a mosogatógépbe, bár nagyon vigyáztunk rá és legtöbbször kézzel mostuk el. Hát most látom a neten, hogy elvileg mosogatógép álló.

Ez szerintem "made for Tesco" termék, szóval gagyi.

2011. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!