Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tálas mixer tulajdonosok,...

Tálas mixer tulajdonosok, melyik mixer habverője ér le a tál aljáig?

Figyelt kérdés
A legtöbbjük nem, de tudom, hogy van olyan amelyik igen, és akár egy db tojásfehérjét is képes felverni vagy 10dkg vajat is habosra kavar. Megírnátok a gépetek pontos elnevezését ha megfelel ennek? Az olcsóbb forgótálasak is érdekelnek. Köszi.

2016. dec. 29. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyat, ami eléri a tál alját. De egy-két tojás miatt megéri előszedni, utána elmosni, elpakolni? Én 8-10 tojás fehérjét kézzel max 4-5 perc alatt kemény habbá verem.
2016. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze nem egy tojás felverésére használom a robotgépet. Csak azért írtam, hogy érthető legyen miben áll a különbség, egy olyan gép ami nem éri el az edény alját nem tud mit kezdeni 10dkg vajjal például. Csak régi fórum topikban olvastam valaki ezzel példázta, hogy de igen van ilyen, az övé akár egy-két tojásfehérjét is kemény habbá ver. Azt írta Bosch gép, sajnos ez nem elég, pontos neve kellene. Máshol valaki írta, hogy az övé is leér, Tefal. Megint csak pontos megnevezés nélkül :(
2016. dec. 29. 18:47
 3/3 anonim válasza:
A Bosch MUM48R1 robotgépnek sem éri el a tál alját a habverő. Ezenkívül a dagasztóspirál nem összedagasztja, hanem szétnyomja a tésztát a tál oldalához, kézzel kell rásegíteni.
2017. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!