Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen a jó tálas/kézi mixer?

Milyen a jó tálas/kézi mixer?

Figyelt kérdés

szeretnék venni,de nem tudom hogy milyet.

hány kw a minimum,ami már érdemleges?

mindenképp márkás legyen,vagy jó a "no name" is,csak erős legyen?


2012. dec. 22. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Bosch MUM46R1
2012. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Főbb termékjellemzők : BOSCH !/MUM R1

Konyhai robot - 550W - 4 fok+pill. - szeletelő készlet - piros



Terméktulajdonságok

550 W-os motorteljesítmény

4 sebességi fokozat, pillanatkapcsoló

"Multi-motion-drive" meghajtórendszer

Különböző pozíciókba állítható multifunkciós meghajtókar, 3 meghajtással

Nemesacél keverőtál, kapacitás

2012. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak AEG-t ne vegyél!! Lejárt a 6 hónap garancia, és rögtön olvadozni kezdett a belseje. Férjem szét akarta szedni hogy megnézze mi a helyzet, de még csavarok sem voltak benne, mert egybeöntötték a burkolatot. Mivel már úgyis kidobásra szántuk, szétverte kalapáccsal, és nem fogjátok elhinni, belül a fogaskerekek műanyagból voltak és megolvadtak! Nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. Úgyhogy elővettem édesanyám robotgépét amit '90 óta használt, és jobban jártam vele mint a új de ócska AEG márkával.

Nemrég viszont szemet vetettem egy GORENJE gépre, és az eddig bevált, és minőséginek is néz ki. Egy bajom van mostani termékekkel, hogy már az egyes fokozaton is olyan gyorsan pörög a keverőszár, hogy csak magas tálban lehet használni. De szerintem ez már minden mai robotgép sajátossága. Ha újra vásárolnék, kisebb teljesítményűt vennék, mert annak a max. fokozata azért gyoors, de a legkisebb fokozatot alacsonyabb tálban is tudnám használni.

2012. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 doboszoli ***** válasza:

Nálunk is Bosch van alkalmazásban.

Imádjuk, hasznos, tartós.

Mindig elöl van, a konyhapulton.

2012. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Kitchen Aid termékei közül bármelyik tökéletes. Több változata van, a tudásuk és az áruk is eltérő. Nem olcsó, de megéri beruházni rá, mert egy életen át elkísér.
2012. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem hallottam erről a kitchenaidról,hát utána néztem.amilyen ára van,még az unokáimat is szolgálni kellene...

mikor írtad, hogy drága,nem ennyire számítottam :D

szép-szép,csak éppen a fizum 3x-osa...


azért az aeg durva!!!bár a fél éves garancia árulkodó :D

de akkor is,műanyagot a belsejébe??eszméletlen...

2012. dec. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!