Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A banán chips hogyan tehető...

A banán chips hogyan tehető ehetővé? A kőkemény nem jön be.

Figyelt kérdés
Hogyan szokták fogyasztani a kevésbé bátrak? Aki nem akarja beletörni a fogát vagy akinek műfogsora van, annak kerülnie kell. Beáztatni lehet? Vagy mit kellene csinálni vele?

2017. jan. 16. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

A banánchips ilyen. Szerintem pont ezért finom.

Egyébként van egy puhább változat: úgy hívják banán.

2017. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Akkor csipsz helyett egyél krumplipürét, mogyoró helyett mogyorókrémet, tepertő helyett meg kanalazzad a zsírt. Most komolyan😞 istenem😢
2017. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor most olyat írok, amitől leesik az állatok! A legtöbb élelmiszert többféle módon is el lehet készíteni, föl lehet használni. Attól, hogy én nem ismerek minden praktikát (és láthatóan ti sem), még léteznek.


Ajándékba kaptuk, a szüleimnek műfoga van, de azért még kíváncsiak rá. Olvastam olyat, aki müzlibe szereti rakni, ott hagyja megpuhulni, de mi nem vagyunk olyan müzlizős fajták.


Mielőtt továbbajándékozom, várom az értelmes (esetleg kipróbált) ötleteket.



A két első agytrösztnek pedig külön köszönet a kiemelkedően fantáziátlan önégetésért. :p

Tényleg úgy érzitek, hogy megválaszoltátok a kérdést? Mert ez szerintem csak egy fura reakció, kb. olyan, mint amikor tikkel valakinek a szeme. Az sem válasz semmire, csak reakció. Kb. olyan szinten van, mint a reflex, nullához közeli agyműködést igényel.

2017. jan. 16. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Én akartam válaszolni a kérdésedre (Isten a tanúm rá), de amilyen szánalmas és leereszkedő stílusba átcsaptál, inkább nem.
2017. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Pedig igaza van a kérdezőnek. Ha valaki nem tud értelmes választ adni az ne írjon.

Kedves kérdező.

Bár én nem ettem még banán chipset de hallottam, hogy van aki tejbe áztatja mint müzlit vagy kicsit gőz fölé teszi ami megpuhítja. Pár darab chipsszel próbáljátok ki, hátha valamelyik beválik. Ha nem akkor sem nagy kár ha kuka lesz.

2017. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

hát, nem tudom, esetleg gőz fölé rakni egy kicsit, vagy forró vízben áztatott bögrét (bármilyen edényt) fölé rakni (mint, amikor a vajat puhítják)

vagy marad a müzlis megoldás


egyébként nem olyan kemény az :) most megkívántam én is

2017. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is teljesen igaza van a kérdezőnek, ő csak reagált a "szánalmas, leereszkedő " válaszokra.

Én kókuszcsipszet kaptam, és tényleg először nem tudtam vele mit kezdeni, pedig még a fogaim is jók (persze féltem őket )ehetetlenül száraz és kemény volt.

Müzlivel, zabkásával én sem élek, de tejbegrízbe keverve, egészen jól felpuhult, finoman ki is jött az íze, így fogyasztható lett.

Ha ez nem lett volna, akkor sem lett volna nagy baj, már elgondoltam, hogy ledarálom, és majd sütibe elhasználom.Szerintem a banáncsipsszel, és bármilyen gyümölcscsipsszel működne.

2017. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell mindjárt rágni. Csak amikor már megpuhult a szájban.


De a tejbegrízes ötlet tetszik!

2017. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Banán chips a neve...

Ez olyan kérdés: burgonya chipset hogyan csináljad puhábbra? Az már nem chips.

Az elkészítési folyamatok mást eredményeznek pl olajban sütött krumpli, főtt krumpli stb.


Szóval ha nem a fogadra való, vegyél/csinálj olyat, ami szimpatikusabb.

Ahogy a chipsből se lesz krumpli sali, úgy a banán chipsből se lesz krémes banánszelet.


Egyél alma chipset az lágyabb,vékonyabb.

2017. jan. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Az agyműködéssel olyan ne piszkálja a másikat, aki egy kész terméket teljesen más kész termékké akar varázsolni.


Max banános süti tetejére megdarálva tudnám elképzelni az én izlésem szerint.

Maradok a natur banánnál, ha fogyasztani akarom.

2017. jan. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!