Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aki csinált már ilyet, Nektek...

Aki csinált már ilyet, Nektek sikerült már kókusztejen kívül valamilyen más tejből chia pudingot készíteni?

Figyelt kérdés
Kókusztejjel működik, puding állagú lesz pár percen belül. De akármeddig vártam, sima tejjel és mandulatejjel nem akar sikerülni, pedig netes recept alapján csináltam, egy kicsit sem akart sűrűsödni.

2017. jan. 22. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fepuhulni felpuhul bármilyen folyadékkal, sűrűsödni a tej zsírtartalmától fog.
2017. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mandulatej (már ha ilyenből létezik zsírosabb) és tehéntej esetén ez hány százalékos zsírtartalom kell hogy legyen?
2017. jan. 23. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült 1,5%-os tehéntejjel is, szerintem az arányokon múlik. Mondjuk én fél-1 napot hagyom állni. 1,5 evőkanál maghoz 1 dl tejet tettem.
2017. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én barnarizstejhez is szoktam rakni és puding állagú lesz. Rakj bele többet esetleg turmixold össze.
2017. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz.

Hát, raktam már egy csomót bele és nem akart sikerülni, de akkor még várok egy kicsit.

2017. jan. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!