Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Torta tetejére habtejszínből...

Torta tetejére habtejszínből lehet-e valami krémet (habot) gyártani?

Figyelt kérdés
Van habfixálóm, de még sose csináltam, verjem fel a habfixálóval, az elegendő, nem áztatja el a piskótát?
2017. jan. 27. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, tejszínhabnak hívják.
2017. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Habfix nélkül sem áztatja el a piskótát :)

A tejszínt egyébként a torta ízétől függően díszítheted csümölcsökkel, csokireszelékkel, apróra vágott dióval/mogyoróval/mandulával, stb. :)

2017. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocs a hülye kérdésért, de teljesen kezdő vagyok, a habtejszínhez kell cukrot tenni, hogy jó legyen?
2017. jan. 27. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, kóstold meg neked hogy ízlik.De a cukrot azelőtt kell bele tenni, hogy felvernéd.
2017. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

attól függ,hogy milyen habtejszín,a hulala pl cukrozott. ez nem igazi tejszín,szóval az ízét sokan nem szeretik,kicsit mű,de dolgozni nagyon jól lehet vele.

én a cukrozatlan tejszínhez sem szoktam rakni cukrot,mert úgyis egybe eszed a a tortát és akkor nem feltűnő,hogy cukrozatlan a tejszín. 1 nappal felhasználás előtt tedd hűtőbe.

2017. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom miért lett lepontozva a válaszom,de érdekelne,hogy mit tudok rosszul :)
2017. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!