Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csokicseppet/ csoki chipset...

Csokicseppet/ csoki chipset hol találok?

Figyelt kérdés
Budapest érdekelne konkrét példákkal mert hiába mentem be ilyen olyan nagyobb élelmiszerüzletekbe még egyszer nem találtam

2017. febr. 1. 16:31
 1/6 anonim válasza:

Szia!

CHOCOCO Csokoládériumba szoktam néha látni, esetleg egy SZAMOSban érdemes megnézni, bár a budapesti üzleteiket nem ismerem (de a vörösváriban volt kirakva sokszor).


Webshopba is találni néha :) de ez sajnos nem budapesti, szállítják. De hátha érdekel így is ha máshol nincs:

[link]

2017. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Annyira vicces, mikor magyarul azt mondja valaki, hogy csoki chips. Ebben a kontextusban kicsit ostobán hangzik magyarul használva.


Másrészt normál csokit fel lehet aprítani és gyakorlatilag ugyan az.

2017. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
utolsó: az egy dolog, hogy ugyanaz az általad felaprított csoki meg a "csoki chips", de nem ugyanúgy néz ki a kettő. és ha például egy tortát akarsz vele díszíteni kívülről, akkor nagyon nem mindegy, hogy melyiket rakod rá! nyilván kekszbe sütve mindegy, mert ott elolvad amúgy is, de ha valami szép, látványos desszerthez kell, akkor már inkább a chips, mint a széttrancsírozott csokoládé darabkák!
2017. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kb mindenhol

[link]

lidlben a karácsonyi sütőscuccok közt volt

2017. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link] kiegeszitok/pasztilla-alapanyag


1092 Budapest, Ráday utca 56.

2017. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesco, Spar, Interspar, CBA, Coop, Metro, Lidl, Aldi, Auchan, Penny.
2017. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!