Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit kérjek tőle első randin?

Lorie.katyja kérdése:

Mit kérjek tőle első randin?

Figyelt kérdés
A fiú akivel randizni készülök felajánlotta, hogy szívesen főzne nekem. Vagyis ez lenne a randi indító akkordja. Igaz sok kaját szeretek de a halas és a tésztás ételeket imádom. Tudnátok ötleteket adni mert nem akarok se sznobnak se túl egyszerűnek tűnni ebből a szempontból.

2017. febr. 6. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Lasagne, azt el lehet készíteni egyszerű(bb)en, meg bonyolultabban is.
2017. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem kérnék semmit, mondanám, hogy rá bízom. lehet kérsz valamit amit még soha nem csinált, vagy nem a specialitása, és akkor kellementlen lesz neki. így valószínű ő azt választja amit legjobban tud elkészíteni. esetleg mond, hogy a tészta és a hal a kedvenc, így van mihez viszonyítania.
2017. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Így van ahogy a 2-es írja, bízd rá hogy tutira ne legyen neki kellemetlen. Én imádom a magyaros ételeket, egy srác viszont egy ilyen randin olaszt főzött nekem, azt mondta abban jó. Nem bántam meg, isteni volt!
2017. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bízd rá.
2017. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Bécsi szelet hagymás burgonyasalátával. Hozzá Badacsonyi kéknyelű.
2017. febr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Drága alapanyagokból minél bonyolultabb előállítású ételt kérj, ezzel megoldottad a második randi problémáját is.
2017. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd a választást rá. Sokkal romantikusabb úgy, hogy mind a ketten izgultok már csak a kaja miatt is. De semmiképen ne kritizáld, bármit is főz, majd lesz időtök később megbeszélni, hogy (ha lesz folytatás ), tulajdonképen mik is a kedvenceid.

Sok sikert a randihoz :)

2017. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy az elso mondja, lasagne, esetleg tarhonya torta. :D
2017. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Bízol benne annyira, hogy felmenj hozzá?

Én randiztam olyan sráccal, aki már tervezgette, hogy akkor második randin főzünk együtt - közben végig fogdosott, meg nyomult. Mondanom sem kell, nem volt folytatás... ha elmegyek, biztosan megerőszakol.

2017. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dubitus nevu felhasznalo hatalmas. Meg mindig ezen szakadok 😂 Igen egyebkent, ha engem az a fiu, aki most kerulget ( amugy regrol ismerem, tehat nem egy full idegen) elso randikent a lakasara hivna, hogy foz... hat tuti azt mondanam, hogy inkabb uljunk be valahova....mit akar tenyleg... semleges teruleten kell talalkozni!! En nem mennek fel..lehet h csak tok cuki akar lenni meg lenyugozni stb de nem veletlen h a lakasara huv. Aztan egy kis filmnezes aztan jol radmaszik... amit gondolom most levezettel hallgatsz de elso randinak akkor sem ez a modja. Majd fozzon a harmadikon... es akkor radmaszhat. Probalok segiteni, de hidd el, hogy ez az igazsag. Amugy hany eves vagy?
2017. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!