Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üveges milánói szósz+rizs?...

Üveges milánói szósz+rizs? Többi lent

Figyelt kérdés
Valakinek van valami jó ötlete az üveges milánói szósz felhasználására? Esetleg rizzsel vegyítve? (ezeknek az ötleteknek nagyon örülnék, de mindent szívesen fogadok)

2017. febr. 8. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tésztákon kívül nagyon nem tudnád máshoz felhasználni, viszont egy jó lasagne-t lehetne belőle összeütni :)
2017. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Pizzára, melegszendvicsre is jó. Lehet gnocchira tortellinire vagy bármi más tésztára borítani. Finom párolt zöldségeket (karfiol, répa, hagyma, cukkini, tök bármiféle egyvelege) nyakon öntve vele.

Főtt, karikázott vagy darabolt burgonyára öntve, sajttal megszórva, átsütve.

Jó étvágyat!

2017. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyúrsz egy pizzatésztát és reszelt sajttal ráhajítod, szerintem élvezhetőbb mint rizzsel és nem drágább mutatvány.
2017. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én magában szoktam enni, de párolt zöldséggel is összekeverheted. vagy felkockázott husival, és köretnek azt csinálsz, ami jól esik.
2017. febr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha rizzsel szeretnéd enni, edd azzal. Tésztával talán jobb, de a te szószod, a te ízlésed, ez csak az én privát véleményem. Inkább ne is hagyd magad befolyásolni, egyél mindent úgy, ahogy te magad szereted.Ízlésről felesleges vitát kezdeni, és ezt őszintén mondom.
2017. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ :) csak azért kérdeztem ezt a kombinációt, mert diétázok, és nem eszek tésztát :)
2017. febr. 9. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem eszel tésztát de rizst igen? Mind a kettő tömény széndhidrát. A rizs kicsit jobb, de én diétában nem igazán enném.
2017. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit ennél helyette?
2017. febr. 10. 06:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ha diétázom zöldséget szoktam enni köretnek. A friss zöldségek mellett lehet kapni egy csomó fagyasztott keveréket úgyhogy nem unalmas. A rizsben egyébként több a szénhidrát mint a tésztában, úgyhog óvatosan vele :) Ha eszel akkor inkább barnát.
2017. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!