Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan sütit keresek, aminek...

Olyan sütit keresek, aminek folyós a közepe és újra lehet melegíteni?

Figyelt kérdés

Ettem egy étteremben egy olyan sütit, amit megmelegítettek, és folyós volt a belseje, úgy nézett ki, mint egy muffin, fagyival tálalták. Lávasüti volt a neve.


Szeretnék valami hasonlót sütni otthon, de olyat, ami akár több óra után, vagy akár másnap is újramelegíthető. Próbáltam már egy-egy receptet, frissen finom volt, de miután kihűlt már nem volt finom.

Ha esetleg tudtok ilyen receptet, akkor szívesen venném, köszi.


2017. febr. 20. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, úgy nézett ki, mint egy muffin, nem volt szó leveles tésztáról se, emiatt szóba sem jöhet a croissant. Nem arra gondoltam.

Viszont, ma visszamentem abba az étterembe, ahol ettem, és megkérdeztem a pincért, hogy csinálják, mondta, hogy pontosan nem tudja, csak annyit, hogy kisütik muffin formában, vagy hasonlóban, majd UTÁNA rakják bele a csokit, amim a belsejében van, mintha fánkot töltenének.

És így már lehet újra melegíteni, reggel megcsinálják, és egész nap melegíthető, akár másnap is.

Erre nem is gondoltam, de így mindjárt egyszerűbb a helyzet, muffint bárki meg tud csinálni, és kis lukat fúrni rá, majd megtölteni, azt hittem valahogy, nagyobb ördöngösség.

2017. febr. 21. 14:30
 12/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy végre tudom, hogy csinálják, de kicsit csalódott is vagyok, hogy ilyen egyszerű a megoldás. :)
2017. febr. 21. 14:32
 13/13 anonim ***** válasza:
A lavasuti nem ilyen egyszeru
2017. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!