Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek sima paradicsomsűr...

Szerintetek sima paradicsomsűrítmény jó pizzaalapnak?

Figyelt kérdés
Pizzát akarok sütni és arra gondoltam, hogy a tésztára a feltét alá sima sűrített paradicsomot használnék, esetleg egy kis bazsalikomot adnék hozzá, de nem sokat, volt már aki hasonlóan oldott meg a pizzaszósz kérdését?

2017. febr. 23. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, megfelel, de én a bazsalikom mellett oregánót is tennék bele.Csináltam már így, és finom lett a pizza.
2017. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha gyorsba kell teljesen jó megoldás.. A paradicsom sűrítményt ilyenkor hígítom kevés ketchuppal. Só ,bors ,bazsalikom de van pizza fűszer keveréked azt is keverhetsz bele.

Szoktam tejfölös tormás alapot is készíteni..

2017. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

En is natur passzirozott paradicsombol szoktam csinalni(450-500g-os dobozos vagy mianyag flakonos).

Bele bazsalikom, oregano, so,kis bors es egy kicsi fel fej zuzott fokhagyma (de tenyleg csak egy kicsi, 1 adag pizzara kb egy keshegynyi mennyiseg) meg egy kaveskanalnyi olaj. Szerintem nagyon finom igy.

A paradicsomsuritmenybol is jo lehet szerintem, csak higitsd fel egy kicsit.

2017. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan abbol csinalom. Mibol kellene/szoktak ugy?
2017. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De en ossze is forralom a dolgokkal, amit beleteszek.
2017. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a bajuk azoknak, akik lepontoztak bennünket.

A kérdésre válaszoltunk, és szerintem jól. De majd a kérdező eldönti, mennyire hasznos, nem azitt megbúvó alattomos, lepontozók!

2017. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van aki kechuppal csinálja, a paradicsomszósz ez mellett egy áldás.
2017. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is úgy szoktuk, oregánó és bazaslikom bele esetleg bors.
2017. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ, minden választ hasznosnak és segítőkésznek ítéltem (nem tudom ki, miért pontozott le bárkit, mert minden válasz jó volt).


Általában vékony tésztával egyszerű feltéttel szoktam pizzát sütni, pl. sonka + kukorica + sajt, vagy kukorica helyett esetleg gomba vagy pluszba egy kis ananász, egyébként én is úgy tudtam, hogy sűrített paradicsomot használnak, eddig csak vékonyan ketchupot tettem rá, de nem igazán volt jó, mert beszívta a tészta és száraz lett, ezért érdekelt ez az újítás, meg az, hogy hogyan lehet megvalósítani, de akkor maga a sűrítmény egy kis bazsalikommal esetleg oregánóval megfelelő lesz :)

2017. febr. 23. 16:35
 10/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én is abból készítem. Só, bors, bazsalikom, oregánó esetleg zellerlevél. Nagyon finom lesz a pizza.
2017. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!