Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készitsek háztartási...

Mit készitsek háztartási kekszből, és meggyből?

Figyelt kérdés
ez van itthon,de az oldal nem jön be,ahol a recept lenne.kinek van gyors ötlete ezekből az alapanyagkból?
2017. febr. 26. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

En csinalnek egy kekszes pudingos sutit.

Nem tudom van e otthon pudingod.

Lerakod egy edenybe egy sor kekszet. Fozol egy suru pudingot,beleteszed a meggyet. Raboritod a kekszre es a tetejere ugyanugy raksz egy sor kekszet. A felso kekszretegre csinalhatsz csokimazat is ha nem akarod hogy olyan csupasz legyen

2017. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ mid van otthon. Kókuszgolyóra tippelnék, de nem írod mid van otthon. Gondolom, nem csak ez a két összetevő, mert akkor sokmindent nem tudsz csinálni.
2017. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Lefőzött kávéval locsold meg a kekszet, őrölt dióval/kókusz reszelékkel/gesztenye masszával gyúrd össze. Kis golyókat belőle, és a közepébe 1-1 szem meggyet.


De a meggyet külön is felhasználhatod, ha leszűröd, lisztbe forgatod és rizskochba, sütés előtt belekavarod.

2017. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

pudingot! A leggyorsabb és nem lehet elrontani.

Tegyél kekszeket a tál aljába, majd öntsd le a megfőzött puding 3/4 részével. Majd újra rakj a tetejére kekszeket, és a maradék pudingot terítsd rá. A végén szórd a tetejére egy meggyet.

2017. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5-ös: Neked valaki lenyúlta a játékautódat?

Én is szeretem a marhapörköltet, de ez a kérdés most nem arról szólt.

2017. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha van még egy kis mascarpone/tejszín/joghurt is akkor a meggyet pépesíted a fent említett dolgokkal, teszel bele habfixet vagy zseléfixet, és poharakba töltöd kekszes-vajas alappal. A tetejére reszelhetsz csokit.
2017. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

6-os: nem, most hogy kérdezed megnéztem, itt áll még az udvaron és be is indul.

De ez Sem tartozik különösebben a kérdéshez.:)


Egyébként a kérdező említ két komponenst hogy mi csináljon belőle.

Én nagyon jó vagyok improvizálásból, ha kajáról van szó, de ennyi információval mi a francot kezdjek?

Honnan tudjam, van-e otthon pudingpor vagy kakaó, kókuszreszelék, vagy akármi más, ha nem írja le?

Mondhatok én bármilyen receptet, ha csak a fele hiányzik.


"Mit készitsek háztartási kekszből, és meggyből?

ez van itthon,"

Tehát nincs tej, nincs pudongpor stb.


Ebből kb. meggyes háztartási kekszport lehet csinálni, mást nem igen.

2017. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes! A kérdező direkt írja, hogy mi van otthon, és nincs más. Mégis azok az "ötletek" vannak felpontozva, amelyek a pudingtól kezdve tejszínt és minden egyéb finomságot felsorol hozzá. Aki ennek megfelelően próbált valami értelmes dolgot javasolni, azok pedig 0-ra!!!


Ha van hozzávaló, akiket lepontoztok, azok is tudnak ám finomakat készíteni!

2017. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm,meg is csináltam,mert volt pudingpor! ezt nem irtam,bocsi,hogy emiatt ment a marakodás.

köszi mindenkinek-és a diós verzió is jól hangzik,kipróbálom

2017. febr. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!