Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olajbogyó, féta maradék mire jó?

Olajbogyó, féta maradék mire jó?

Figyelt kérdés

Görög saláta készítésnél maradt féta meg olajbogyó, amiböl holnapra szeretnék valamit készíteni.

A "csak úgy megenni" (vagy kidobni) nem játszik, és lehetöleg valami fött ételt szerenék, nem szendvics vagy hasonlót.

Ha van valakinek jó (kipróbált) receptje, kérem, ossza meg velem.

Elöre is köszönöm mindenkinek, ha segít!



2017. márc. 1. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetném, miért lett törölve a válasz? Márcsak azért is, mert értelmes volt, segített és a kérdésre válaszolt az illetö!
2017. márc. 1. 19:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még el sem tudtuk olvasni, pedig biztosan másokat is érdekelt volna.

Nekem is van egy kis többlet sajtom, bár az kékpenészes, de minden sajtos ötletet szívesen olvasnék, pláne főtt étel tekintetében.

Nem tudom ki gonoszkodott és miért feljelentéssel...

2017. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvics pl. paradicsommal, bazsalikommal kiegészítve, isteni :)
2017. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is a választ.


Az elsö (törölt)válaszoló ezt a linket adta meg:


[link]


Ez szerintem értelmes link, kár, hogy valaki töröltette.

2017. márc. 1. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fetát tejszínnel összekevered (főzőtejszínnel jobb) és összefőzöd, belemehet a felkarikázott vagy legalább félbe vágott bogyó is. Ez nagyon finom mártás bármilyen húshoz.


Feta, párolt spenót és tojást ha összekevered kiváló rétestölteléket kapsz. Ma megsütöd nagyon passzol hozzá az olívaolaj az olívabogyó és a lila hagyma. (Mondjuk én ezt fekete magos bogyóval szeretem, de bármilyen jó hozzá azért)



Fetából és olívabogyóból is szoktam szendvicskrémet/mártogatóst csinálni, nem tudom azok is érdekelnek e.


Spagettire is kerülhet, úgy tennék hozzá aszalt paradicsomot, csirke mellet, ha szeretitek spenótot is.

2017. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat, a spagettira való mártást le tudnád bövebben írni? (Meg a szendvicskrém is érdekelne)
2017. márc. 2. 18:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül is egy új fajta tésztasaláta lett belöle, a fetat meg a olajbogyót felaprítottam, összekevertem langyos fött tésztával, 1 dl tejföllel, meg friss endiviasaláta csíkokat tettem közé, kevés balzsamecettel ízesítettem - és nagyon jó ízü lett.
2017. márc. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!