Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem tudom hogy mit főzzek...

Nem tudom hogy mit főzzek holnap. Ötletek?

Figyelt kérdés
Vegetáriánus ötleteket várok. Köszönöm :)

2017. márc. 9. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok vega, de holnap meggylevest és túrógombócot főzök.
2017. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. márc. 9. 21:39
 3/15 anonim válasza:
79%
Gombapörkölt, tavaszi tekercs, ízes palacsinta, tésztasaláta, rántott sajt, párolt zöldség valamilyen körettel, rakott zöldbab, krumplis tészta, spenótos lasagne, stb... a végtelenségig sorolhatnám, de itt van néhány tipp. Remélem találsz kedvedre valót! :)
2017. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ovo-lakto vega?

Én töltött tojást fogok készíteni, előtte vegyes zöldségleves lesz galuskával. Nem bonyolítom el, épp elég munka ez is s jobbat nehéz elképzelnem számunkra, mindketten szeretjük ezeket. A párom úgyis sütizik még utána, szokott.

2017. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Simán ovo, laktóz érzékeny vagyok. Köszönöm a válaszokat :) zöldség leves és spenótos lasagne lesz.
2017. márc. 9. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Pestós tészta, húsmentes tavaszi tekercs.
2017. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ment mindenkinek a zöld
2017. márc. 9. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Grillezett padlizsán bazsalikomos mártással és salátával :)
2017. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) a grillezett padlizsán az egyik kedvencem ,bazsalikomos mártással még nem próbáltam de majd kipróbálom.


Légyszíves ne gondoljátok azt hogy én pontozlak le titeket. Eddig mindenkinek ment a zöld.

2017. márc. 9. 22:16
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

- Tejfölös (sütő)tökpörkölt nokedlivel. Ez volt ma a nyeles tök nyeléből.

- Majd a kerek fejét ha ketté vágom, belét ki, kevés forralt vízben megfuttatni és megtölteni, tejföllel-sajttal be a sütőbe.

Tölteléknek: szójagranulátum, vagy bármi zöldség-alapú töltelék rizs/bulgur stb. + fűszerrel.

Köretnek: sült krumpli

2017. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!