Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki hogyan készíti a chillis...

Ki hogyan készíti a chillis babot? Milyen húsból? Darált kockázott vagy esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok hozzá enni?

Köszönöm.

Vita est volt belőle tegnap egy baráti társaságban.


2017. márc. 16. 09:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
En csak daralthusbol ismerem, itthon is mindig abbol keszitem es mi mindig rizzsel eszük :)
2017. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
én darált marhahúsból csinálom, kenyeret eszünk mellé. De láttam már apróra vágott csirkemellből is
2017. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Darált marha.

Esetleg kenyeret eszünk hozzá, de igazából fölösleges, mert már benne van a bab.

2017. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Darált húsból csináljuk, de van ismerősünk, aki kockázott húsból csinálja.

Általában zsemlével/kenyérrel esszük, de van olyan is, hogy sütök hozzá tortilla lapot.

2017. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Darált marhahúsból csinálom és nem eszek hozzá semmit, mivel egytálétel. Kenyeret enni hozzá is furcsának tartom, de hogy rizst? Mintha a főzelék mellé tennél rizst.
2017. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
darált sertésből csinálom, és én is egytálételként eszem. ha kicsit szűkösebbek a keretek, akkor kenyérrel egészítem ki. rizzsel elég fura szerintem
2017. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Én nem szeretem a pirított darált húst, ezért kockázottból készítem. Kenyeret eszem hozzá, de én kenyér nélkül semmit nem tudok megenni, a tésztákon kívül.


Valamilyen salátát is eszünk hozzá. Többnyire káposzta salátát.

2017. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Ment a zöld kéz mindenkinek.

A társaságból legtöbben sertés darált húsból és poralapból készítik. Kicsit le lettem szólva mert én marhahúsból készítem darált ,és kockázott húsból. Nem porból készítem készítek hozzá rendes paradicsomos alapot. A másik amin fent akadt a társaság , hogy maradék marhapörköltből is szoktam készíteni persze jól felturbózva. Mi tortilla chipsszel vagy kenyérrel eszük.

2017. márc. 16. 11:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Darálthúsból, de gondolkodtam már, hogy inkább apróra vágott sovány főt füstölt tarjával csináljam-e, mert a darálthús nekem mindig kemény marad, bármeddig is főzöm. Valamit nem jól csinálok, lehet, hogy az én hibám.

Puha kenyérrel esszük, jó csípősen, semmi egyéb nem kell hozzá.(csak azt a morzsás húst nem szeretem benne )

2017. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

mi jobban szeretjük virslivel, mint darálthússal

persze egy darab kolbászt azért szelek be

2017. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!