Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc levesed?

Mi a kedvenc levesed?

Figyelt kérdés
Ki főzi, és mellé mit tálal (vagy mit eszel) rendszeresen? Milyen gyakran eszed ebben az összeállításban?
2017. ápr. 4. 06:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Ramen (anyum főzi) ritkán van sajnos:(

Zöldségleves grízgaluskával (nagymamám főzi) még ritkábban van, mert nem sokat vagyok nála.

Krumplileves (szintén nagymama, anyumé túl sűrű)

2017. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
bableves, babgulyas es mindenfele bab es borso, parom
2017. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Frankfurti leves (nagymamám)

Gyümölcsleves (szintén)

Zacskós kínai levesek (jómagam)

2017. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Upsz, kifelejtettem anyukám erőlevesét! Ki fog nyírni! :( ;)
2017. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem sorrendben, csak ami eszembejutott, hogy nagyon szeretem és magam csinálom.

Fácánhúsleves, húsleves öreg tyúkból/kakasból, az első tavaszi, igazi friss borsóleves (talán ez lenne az első )

gombaleves, gulyásleves félék, frankfurti leves, és újabban a különféle zöldségekből készített krémlevesek.Halászlé is a kedvencem.

Hogy mi van utána másodiknak, mindig az adott hangulat dönti el.A húsos tartalmasok után általában valami édes vagy sós tésztaféle,de a húslevesek után többnyire húsos második fogás van körettel, salátával.

2017. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Húsleves, minden vasárnap főzök sok zöldséggel karajból :)

A bazsalikomos paradicsomlevest is nagyon szeretem, a frankfurti levest és a brokkolikrémlevest :)

2017. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Frankfurti leves, gyümölcsleves (bármilyen fajta), paradicsomleves.
2017. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Füstölt csülkös káposztás bableves, palócleves, tárkonyos ragu leves, mellé sajtos pogácsa, vagy serpenyőben sütött krumplis lángos, de ha nincs idő sűtni a friss rozsos-magos kenyér is megteszi. 2-3 hetente megejtem, ezek kedvencek, de szeretjük a gulyáslevest/csipetkével, huslevest/cérnametélttel is.
2017. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gyümölcsleves, húsleves, halászlé, fokhagymakrémleves, sajtkrémleves, húsgombócleves, májgombócleves, grízgaluskaleves, tyúkhúsleves, galambleves.
2017. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A legtöbben a húslevest, majd a bab-illetve a babból készült leveseket, és a frankfurti levest kedvelik.
2017. ápr. 10. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!