Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit sütnétek 40 főre? Ami nem...

Mit sütnétek 40 főre? Ami nem túl drága.

Figyelt kérdés
Édeset és sósat?
2017. ápr. 7. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
kosárka sütit . Egyféle tésztából tudsz hozzá különböző töltelékeket készíteni. Sajtost , kókuszosát , mákost , meggyeset , csokist..
2017. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Milyen alkalomra?

Ha vendégség lenne, akkor több fajtát is sütnék, édeset és sósat is. Ilyenkor általában egy fő megeszik 3-4 kisebb szelet sütit, úgy kalkulálnék vele. Lenne pogácsa, valami egyszerű, pudingrémes piskóta, meg talán zserbó.

Ha a gyerek osztálytársainak, munkatársakkal lenne, akkor valami kevésbé krémes, de édes sütit készítenék. Pl. kókuszkocka avgy muffin.

2017. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Muffin, pogácsa, esetleg vennék félkész leveles tésztát és azt virslivel/lekvárral/mogyorókrémmel tölteném.
2017. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

sósnak pizzás twistert leveles tésztából, esetleg mini pizzákat különböző feltéttel

édesnek almarózsát, kókuszkockát, linzert, mézes-krémest

2017. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Süssön rájuk a nap!
2017. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Én nem sütnék. Volt már hogy nagyon rákészültem és hát nem sikerült ahogy szerettem volna. Fornettis pogácsát szoktam venni, fagyasztott kakaós csigát, túros meggyes levelest.

Mielőtt ideérnek berakom sülni, 15 perc alatt kész.

2017. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

40 főre nem sütnék, kétfélét főleg nem.

Negyven főre rendelnék, ez hatalmas mennyiség, nem háztartási. Miért vársz el ilyesmit magadtól?

2017. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pogácsát,linzert,kókuszgolyót,kókusztekercset
2017. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xbite válasza:
Kenyeret.
2017. ápr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!