Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet készíteni 100 g...

Mit lehet készíteni 100 g mozzarellából? :D

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Két 50 grammos mozarellát (matematikailag).
2017. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van paradicsom, akkor belezd ki, tedd bele a mozzarellát és olaszosan fűszerezd meg. Sütőben pedig süsd/grillezd meg.
2017. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl hidegtál, felszeleteled a mozarellát, rá paradicsom, olivabogyó, bazsalikom és piritóssal megeszed, de pizzára is finom és még ezerféle módon elkészíthető:

[link]

2017. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Xdd hát igen egyes :D de még négy huszonötöset is tudok:D
2017. ápr. 10. 16:43
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)) a paradicsomos tetszik ;)
2017. ápr. 10. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is töltöttparadicsomot szoktam belőle készíteni, ha mini a mozzarella, akkor egy felet teszek a kivájt koktélparadicsomba,, ha nagyobb, akkor kockákra vágom.(előtte szórok bele egy kis sót és bazsalikomot, oregánót) tetejére egy szem olajbogyó, fogpiszkálóval átszúrva.Hidegen nagyon szeretem, de pár percig grillezve is jó.
2017. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aszalt paradicsommal bazsalikommal és a sajttal tölthetsz húst amit kiránthatsz vagy baconbe csomagolod húst és sütőben megsütőd.
2017. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Salátába szoktam tenni. Mindenféle zöld saláták, paradicsom, mozzarella, fűszerek, balzsamecet.
2017. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

pár szelet bruschetta

mozzarellasali: rukkola, mozzarella, bazsalikom, olajbogyó, koktélparadicsom olívaolaj - isteni :)

padlizsántekercs: vékonyra vágott padlizsánszeletek, bele mozzarella és paradicsom, feltekered és kevés olívaolajon serpenyőben kisütöd vagy sütőben olajjal meglocsolva. Salátával, pirított baguette szeletekkel nagyon finom.

2017. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!