Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szárazbabot kuktában főzők! A...

Szárazbabot kuktában főzők! A szárazbab mennyi idő alatt fő meg kuktában?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
AÍttól függ,hogy beáztattad -e ! A bab évjáratától is !Egyébként 1 óra elég, ha nem tedd vissza.
2017. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha előző este beáztattad, akkor kuktában kb. 30 perc, ha áztatva nem volt, akkor az 1 óra kb. kell neki.
2017. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most konkrétan nincs bab beáztatva, hanem azért tettem fel a kérdést, hogy legközelebb rászánjam magamat, hogy kuktával főzzek, akár babot, akár mást, hiszen annyi előnye van! Csak félek (a kuktában főzéstől), az a baj! :-(


(Legalábbis azt gondolom, hogy az ételek zamatosabbak maradnak, ha kuktát használ az ember, illetve állítólag vitaminok szempontjából is nagyon előnyös, pláne, hogy a főzési idő is rövidül. Pedig régebben, úgy 10 éve, főztem kuktában, nem tudom, hogy most mi van velem. :/)

2017. ápr. 16. 12:47
 4/6 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 16. 13:00
 5/6 Normert válasza:
0%
ha szárazon rakod a kuktába akkor tök mindegy. :o
2017. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit szeretnél ezzel mondani... Valami vicc akart lenni?
2017. ápr. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!