Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen zöldség/ fűszer passzol...

Milyen zöldség/ fűszer passzolna egy tejszínes, laskagombás raguhoz?

Figyelt kérdés
Hétvégén szeretnék főzni, de még nem ettem pl laskagombát sosem, ergo még az ízét sem tudom felidézni mihhez menne, a googleon pedig túl sok recept van..tesztelt-ízlelt receptek érdekelnének. :)

2017. ápr. 21. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Fűszerként, majorannát, zöldségzöldet adnák hozzá. Mellé pedig ízesített rizst adnék.
2017. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
rizs, sült tarja és a laskagombás ragu (fokhagymával, borssal, sóval és petrezselyemzölddel ízesítve)
2017. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, zöldhagymával , fokhagymával és a sózott borsozott husival egybefőzve szerintetek milyen lenne? Petrezselymes rizzsel. :)
2017. ápr. 21. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jól hangzik
2017. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gombához petrezselymet vagy kakukkfüvet szoktak javasolni.
2017. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, ment mindenkinek a zöld like. :)
2017. ápr. 21. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is a kakukkfüvet akartam írni, valamint anyukám zöldpaprikával készíti a gombamártás, nagyon jól kihangsúlyozza a gomba ízét, de állagra nem nagyon érződik az ételben.
2017. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Zöldpaprika helyett jó a Tv paprika? -nincs kedvem visszamenni a boltba :(
2017. ápr. 22. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanaz vagyis én azt hívom annak. A másik ami tényleg zöld, az nekem a hegyes erős paprika.
2017. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!