Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt tudok készíteni...

Milyen ételt tudok készíteni natúr medve sajtból?

Figyelt kérdés

Ezekből a hozzávalókból szeretnék, tehát:


natúr medve sajt

csirkemell

főzőtejszín


Hogy csináljam?


Gázon, mivel a sütőnk nem működik.


2017. máj. 3. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Medvesajtos kenyeret.

Nem főzésre való.

2017. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Apróra feldarabolod, és mint a reszelt trapistával, egy kis fokhagymás-tejfölös sajtmártást készítel a párolt-sült csirke mellé: pici vajat/olajat hevítesz, bele egy ek. lisztet kavarsz, majd a tejszínt, és a feldarabolt sajtot, símára kavarod, a sajt majd teljesen szétolvad benne!

A közben még egy kis só-bors, amit akarsz.

Ha túl sűrű lenne, akár pici vízzel, vagy még tejszínnel lehet hígítani.

Tökéletes mártás a hús mellé, köretként akár rizs, főtt tészta, de főtt krumpli is jó.

2017. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Az kimaradt, hogy: só, bors, és a zúzott fokhagyma és amit akarsz...
2017. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy a kockasajt nem főzésre való, de ha éppen az van otthon, és semmi más, esetenként megteszi az is. Gyakorlatilag akár kenyérre kenve, akár sajtmártásként, ugyanoda kerül, és ugyanaz lesz belőle!!!


És most már akkor ezt a válaszomat is lehet lenullázni, de tudod lesz@rom!!! Miután a medvesajtot megettem akár így, akár úgy! :))

2017. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elozo en felpontoztalak.En az Aldis kockasajtot rantottaba szoktam tenni.Attol meg,hogy valamit nem kifejezetten fozesre gyartanak,attol meg ki lehet probalni es lehet belole jo dolog.A masik,hogy a tomlos sajtot is hasznaljak fozeshez es szerintem nem sok kulonbseg van.
2017. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is volt már, hogy pontosan a natúr medve sajtot vettem, mert egy speciális "vegyes rakott" tészta tetejére 1 kockát a tetejére, pont a méret. A többit pedig kenyérre kenve, szalámival, stb.

Változnak az ízlések, változnak a szokások, sőt amikor valaki elkezd kísérletezni, hogy valami újat, valami mást, mint ami eddig "szokott" volt...

2017. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!