Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hagymás bab krumplival?

Hagymás bab krumplival?

Figyelt kérdés

A párom hagymás babot akar enni vacsorára, egy végtelenül egyszerű receptet szoktam elkészíteni, amiben tényleg csak vöröshagyma, paradicsompüré és vörösbab van, meg só és bors.

Viszont szeretném egy kicsit felturbózni, mert ez így túl egyszerű és unalmas.

Vettem lángolt gyulai kolbászt, ezt felkarikázva szoktam is beletenni néha, viszont burgonyát még sosem tettem bele, szerintetek elrontaná?

Kerestem burgonyás hagymás bab receptet de nem is találtam, tehát gondolom nemigen szoktam belerakni... hagyjam ki, vagy jó lesz bele?


2017. máj. 21. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
En kihagynám, nem passzol hozza szerintem.
2017. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*nemigen szoktaK.
2017. máj. 21. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A kolbász még hagyján (bár egy kis piritott marhahus jobban megy bele). De a krumpli? Apropo! Salátát is adsz hozzá? Hadd dözsöljön?
2017. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszadobnám, ha krumplit tennél a hagymásbabomba.
2017. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen megenném krumplisan, kolbászosan, akár kolbász helyett szalonnával. :)
2017. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!