Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki tud jo es kulonlegesebb...

Valaki tud jo es kulonlegesebb bunda feleket? Es hogy csinaljak kfc-s csirke bundat otthon?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek ti milyen bundaba szoktatok a husokat sutni, szeretnek ujitani.

Pl szezammagos, tojasos, dios, tokmagos, napraforgomagos


2017. máj. 28. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kukoricapehely összetörve.
2017. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor szoktam zsemlemorzsa helyett összetört cornflakes-t használni. Aztán parmezánt is lehet keverni a morzsába, esetleg chilipelyhet, ha nem gyerkőcöknek készül :)

Nálunk még a sörtészta is nagy favorit, azt legtöbbször halhoz csinálom, rántott brokkolira pedig mandulás bunda dukál, ez mondjuk nem biztos hogy mindenki szereti, nekünk ízlett.

KFC-s bundához nem tudok pontos receptet, de ha én próbálkoznék, biztos cornflakes-es bundát használnék, és jól megfűszerezném chilivel, borssal, oregánóval, bazsalikommal, fokhagymaporral, esetleg kakukkfűvel is.

2017. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt hetekben találtam rá a "japán palacsinta" receptre, azóta mindent azzal bundázok:


1 db. tojáshoz 13 dkg lisztet, 1,5 deci tejet + 1 csomag sütőport!!! sót-cukrot ízlés szerint. Persze 2 tojásnál minden dupla!


Ez a mi palacsintánk és a nokedli közötti sűrűségű anyagot ad.

- Panírozásnál elég a húst, zöldséget előtte csak lisztbe forgatni, és mehet a masszába. A sütőportól szép vastag, puha, könnyű bunda lesz...

- Palacsintaként elegendő a megszokott felét a kikent serpenyőbe rakni, és kb. 8-10 cm átmérőjű, de kb. 1 cm vastag puha palacsinta lesz belőle

- Ha ugyanezt a mennyiség forró olajba teszed sülni, akkor lesz belőle a lyukacsos tarkedli!


Univerzális! Maga a tökély! Számomra!

2017. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!