Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért mondják mindig, hogy...

Miért mondják mindig, hogy nokedlit szaggatni nehéz?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok, nem tanított senki, mégis el tudom készíteni. Szerintem az egyik legegyszerűbb dolog
2017. júl. 5. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nehéz, pofon egyszerű. Fene tudja miért mondják.
2017. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

miért kimondja mindig..?

Bár nem biztos hogy aki ezt mondta ugyanarra a technikára gondolt,mint ahogy te csinálod.

Vannak akik egy deszkára raknak valamennyit és késsel egyesével beleszaggatják a vízbe a tésztát-ez kicsit idő igényes és fárasztóbb valóban

De a többség (ahogy te is gondolom) a lyukas nokedli szaggatón csinálod. ennél a verziónál akkor szokott "nehezebb" lenni ha valaki a tésztát direkt sürübbre csinálja-és igy nehezebb szaggatni..

2017. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudjátok, az "oszt nokedlit szaggatni tudsz-e?" típusú kommentek egy "jó" csaj képei alatt
2017. júl. 5. 14:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

jaa hogy ezért hitted azt..! :D :D

ezt csak poénból szokták írni..és nem azért mert az hű de nagyon nehéz

2017. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, de a hozzákészülés, utána a mosogatás azért elég macerás.
2017. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nokedlit szagatni nem nehéz ,inkább elmosogatni utána a szagatot meg a keverötálat macerás és nehéz.
2017. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, de mire 1 kg lisztből kiszaggatom le is izzadok.
2017. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont azért irják mert egyszerű nokedlit szaggatni. Azt is irhatnák hogy pirítóst sütni tudsz e? Csak ez terjedt el.
2017. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaaj, értem :D köszönöm
2017. júl. 5. 15:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nehéz , még deszkáról szaggatni sem- ez csupán gyakorlat kérdése-de amennyi edény, eszköz kell hozzá, na az már sok :)és mindent azonnal el kell mosogatni hideg vízzel, máskülönben egy edénytorony állna a mosogatóban.
2017. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!