Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire jo ez az olaj nelkuli...

Mennyire jo ez az olaj nelkuli fritoz, milyen velemennyel van, akinek ez van?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat.

2017. júl. 23. 03:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még 2 éve nyertem ajándékutalványt és abból vettem egy ilyet. Ha itthon készítem el a rántott húst pl akkor nem jól sül meg mert a keverő végett szanaszét dobálja és a panír szinte leesik róla, pedig jó lenne egyébként. Kisebb előre fagyasztott, félkész termékekre viszont tökéletes. Ha sült krumplit akarok sütni és az előre félkész fagyasztott terméket veszem azon van minimális olaj így abba tökéletesen sül meg, sőt olyan szinten hogy teljesen mást ízt ad mintha olajba úsztatva sütném meg. Ha itthon készítem el a sült krumplinak valót, tehát én hámozom meg, én dolgozok vele akkor a leírás szerint a mellékelt kanállal kell egy kis olajat önteni a gépbe és úgy beledobálni a krumplit. Úgy nem igazán jó, viszont én úgy szoktam hogy a krumplikat előre beteszem a gépbe és úgy locsolom rá az olajat majd jól felkeverem benne hogy a krumplin legyen és ne a tál alján és akkor kezdem el sütni. Aztán mindig úgy csinálom a nem hivatalos megoldás szerint hogy 15 perc után picit lekapcsolom a sütőt leemelem a tetejét és hagyom 2-3 percig hogy a pára kimenjen belőle ha ropogósra akarom és utána újra bekapcsolom még 6-8 percre, és figyelem.

de összegezve 98% ban csak a gyorsfagyasztott félkész mirelit termékekre jó ez a sütő a házi készítésűekre nem igazán, maximum akkor ha te csinálod meg és lefagyasztod, de úgy is vannak hibái a dolognak.

Pénzt adni érte nem éri meg, picit megbántam hogy az utalványt erre "pazaroltam" el de mivel gyakran csinálunk sült krumplit leginkább az unokahúgom miatt így végül kivan használva legalább.

2017. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!