Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szülinapra ötletek?

Szülinapra ötletek?

Figyelt kérdés

Húgomnak szeretnék készíteni valami süteményt vagy édességet.Lesz torta is,de szeretek sütni és megígértem neki :D

Nemrég láttam képet ilyen csokitálról.Lufival csinálta a lányt.Megtetszett az ötlet,de félek,hogy hamar megolvad meg a lufi nem tűnik túl higiénikusnak :/

Esetleg ezt lehet mással is csinálni (pl.pohár vagy valami).

Bármilyen különlegesség jöhet! Szeretem a kihívásokat :D


Ti mit szoktatok készíteni szülinapkor +-ba ?Mi volt az eddigi legkülönlegesebb sütemény/édesség,amit kipróbáltatok vagy kóstoltatok ?


A segítséget köszönöm !

15l



2017. aug. 3. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor elolvad. Én a páromnak csokifagyi-tortát csináltam, az fagyoban eláll sokáig.


De készitettem már tiramisu-tortát, meg diokrémeset, mézeskrlmest, meg kb egy csomo fajtát, annyi hogy kör alakura sütöm a piskotát/lapokat, és kivül is bekenem a krémmel, tetejére csokit csorgatok és kész.

2017. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Somlói.
2017. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kinder pingui szelet. Lehet süti is meg torta is. Attól függ, hogy hogyan díszíted és milyen formára vágod.
2017. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha akarod írok receptet is😀
2017. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!