Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túrógombócot vagy túrós...

Túrógombócot vagy túrós tesztat csináljak a csladnak? Ti melyiket ennétek szivesebben?

Figyelt kérdés
Mivel lehet feldobni a túróstésztát? Arra gondoltam teszek bele mazsolat meg vaniliascukrot. Milyen otletek vannak? :)

2017. aug. 4. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én a gombócot választom, de miért nem a családot kérdezed?
2017. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Én is gombócot ennék szívesebben. Főzöl nekem is? :)
2017. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Tésztát, szalonnával.
2017. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem lenne ilyen meleg,azt mondanám csinálj egy jó Stíriai metéltet, de mivel azt sütőben kell elkészíteni, inkább legyen túrógombóc. A közepébe rejthetsz gyümölcsöt.

Én szoktam eperrel, sárgabarackkal, őszibarackkal tölteni.

2017. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindegy, de szólj, ha kész, akkor majd megyek.
2017. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Egyiket sem szoktam mert egyáltalán nem tápláló vagy megfelelő összetételű főétel! Ilyesmi hogy túrós vagy káposztás, mákos, diós, grízes tészta nálam soha nem volt és nem is lesz mert egyszerűen nem etetem szeméttel a gyermekeimet, családomat.

A túrógombóc, stíriai, aranygaluska stb. desszertek és nem főételek, annak van néha.

2017. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Durumtesztabol keszitettem végül turostesztat mazsolaval,borsofőzelék után ez lenne a masodik/desszert
2017. aug. 4. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
A tészta gyorsabb, ha ez ebben a melegben nálad is szempont, amúgy meg azt készíteném, amelyiket jobban szeretik. Nálunk melegben korlátozottan eszik a család főtt ételt, nem kívánja senki egyszerűen, mostanában grillezett hús, saláta, tegnap meg házi hamburger volt a menü. Édeset, (még a palacsintát, waffelt sem) a gyümölcs és fagylalt kivételével ilyen melegben egyszerűen még a gyerkeim sem hajlandóak megenni, így ha túrós cucc kellene, nálunk csak a csusza jöhetne szóba, sok szalonnával tálalásnál bőséges, hideg tejfölzuhataggal.
2017. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha választhattam volna, akkor túrógombóc lett volna (én gyümölccsel készíteném ), de amit csináltál is nagyon finom lehet.
2017. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Gombócot nem szeretem, de most úgy megkívántam egy jó szalonnás túróstésztát, lehetőleg házi frissen gyúrt tésztából, anyósomék sajáz szalonnájából és a tejestől vett igazi túróval-tejföllel.


7 hónapos kismamaként, asszem muszáj lesz ehhez ma hozzájutnom.

2017. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!