Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főtt rétes elkészítésének...

Főtt rétes elkészítésének módját (esetleg nevét) ismeri valaki? Ha jól emlékszem, akkor Borbás Marcsi műsorában láttam. Egy idős néni készítette. A túróval megtöltött rétestésztát egy nagy fehér rongyba tekerte, és forrásban lévő vízbe tette.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom, hogy mennyi ideig kell főnie és azt sem, hogy mivel tálalta. De arra emlékszem, hogy nagyon gusztusosan nézett ki. Régóta keresem a neten, de főtt rétes néven nem találom.

2017. aug. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Rongybatekert, rongybatekert... Ezt már hallottam valahol!
2017. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%
nem a vízen kullogóra gondolsz?
2017. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékot. Sajnálom, hogy lepontozta valaki a válaszaitok, pedig jobb ötlete neki sem volt. Én mindkettőtök 100%-ra értékeltem, mert hálás vagyok, hogy legalább próbáltatok segíteni. Sajnos még nem találtam rá a receptre.
2017. aug. 19. 07:58
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!