Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik boltban érdemes vásárol...

Melyik boltban érdemes vásárolni ami anyagilag megéri?

Figyelt kérdés
Penny,lidl,aldi,coop,spár
2017. aug. 19. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Penny, lidl, aldi, coop, spar.
2017. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindegyikben vannak akciòk. Nem egy boltba jàrok.
2017. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én szeretnék mindent egy helyen megvenni!
2017. aug. 19. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ezek közül a Coopot kihagyom, mert drágább sokkal, a többihez képest, és nagyon ronda hús,-hentesárui, zöldségei vannak.

Semmi árucikket nem tudnék mondani, ami náluk szebb és jobb lenne a többieknél, csak jóval drágább.Szűkös a választék is.

Legalábbis nálunk csapnivalóak a Coop üzletek, és a lakosság zöme is ezt vallja, csak aki esetleg nem ér rá máshova menni, akkor kénytelen ott vásárolni.

A többi felsorolttal meg vagyok elégedve, figyelem az akcióikat és szép árut, korrekt áron tudok vásárolni.

2017. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Spar, Penny.
2017. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Penny nagyon jó, csak a húskínálata szűk.

Lidlben mindent megkapsz.

2017. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

ezek közül a penny és a lidl olcsó. aldit nem ismerem. a coop és a spar vsizont drágább. ha van tesco a közeledben,akkor az még jó választás,mert nagy a választék,és nagyobb boltjaik vannak több pénztárral,és rendszeresen van olyan kivágható kupon a reklámújságban,hogy ha 10ezer Ft felett vásárolsz,akkor 1000 Ftot visszakapsz,tehát 10%-al eleve olcsóbban veszed meg.

Egyébként meg célszerű az akciókat is megnézni a reklámújságokban,mert ott sokat lehet spórolni egy-egy nagyobb akción.

2017. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezek közül penny, lidl, aldi.

Én a Spart nagyon drágának tartom, nem is járok már soha.

Általában az Auchanban nagy bevásárolunk, kisebbekre pedig a Lidl-be, vagy az Aldiba járunk. Szerintem ott jó áron kaphatók minőségi termékek.

Nem egy műszaki árut is vettünk már ezen boltokban. Ár-érték arányban szerintem verhetetlenek!

2017. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!