Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pörkölt készítésénél,1 kg...

Pörkölt készítésénél,1 kg húshoz hány darab pörköltszaft kockát szoktatok adni? Már aki használja.

Figyelt kérdés
Tudom sokan ellenzik a mesterséges ízfokozókat.Korábban én is így voltam ezzel.Most úgy döntöttem,hogy kipróbálnám.Nem olyan régen ettem egy csárdában kockával elkészített pörköltet,és határozottan ízlett.Egy ismerősöm azt mondta,hogy 4-6 kocka mehet 1 kg húshoz. Én ezt egy kicsit sokallom. Köszönöm a véleményeket.
2017. aug. 21. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Egész csomaggal
2017. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Mehet bele, persze, csak ne sózd, mert ezek a kocekák sósak eleve.


Én nem használom, szerintem felesleges, de ismerős mindig tesz a készülő ételbe, és ízre nem rossz, amúgy.

2017. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

1 kilóhoz 1-2 kocka bőven elég.

A knorr márkás meg iszonyat sós, vigyázni kell vele.

Régen én is kockát használtam, de mostmár csak gulyáskrémet vagy paprikakrémet rakok bele, de csak akkor ha sikerül valami ócska húst vennem.

2017. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem kötekedni akarok, de a dobozán nem írják mennyi húshoz mennyit kell tenni? Szerintem úgy csináld, ahogy ajánlja a gyártó.
2017. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Maggi pörköltkockát tervezném kipróbálni.És sajnos a dobozán nincs feltüntetve az adagolás. A Knorr ajánlása, 3 kocka 50 dkg pörkölt húshoz.
2017. aug. 21. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Maximum egy kockát.

A pörkölt ízét és állagát a dinsztelt hagyma, a hús, a só és a jó minőségű őrölt paprika adja.

Minden esetre olyan csárdába, ahol a pörköltet pörköltkockából főzik, nem mennék többé.

2017. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Jó sok hagyma az ami a szaftott adja.
2017. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!