Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spagetti hús, sajt és paradics...

Spagetti hús, sajt és paradicsom nélkül?

Figyelt kérdés

Olyan spagettirecepteket keresek, amiben nincs hús (sem szalonna/sonka/kolbász/szalámi), nem paradicsomos, nincs rajta sajt, lehetöleg kevés zsiradékot tartalmaz és egyszerü elkészíteni.

Egy komolyabb diétára fogott családtagnak kellene ilyesmi, de nem sok ötletem van.

(Hozzávalók nem gond, mert ezután megyek bevásárolni)


Aki segít, annak nagyon megköszönöm elöre is.



2017. szept. 1. 10:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Millió ilyen dél-olasz receptet találsz, azok között keresgélj!
2017. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Eddig keresgettem, de nem találtam semmi megfelelöt, ezért kérek itt segítséget!
2017. szept. 1. 10:28
 3/23 A kérdező kommentje:

Még egyszer: amiket eddig találtam, azokban vagy hús, vagy sajt vagy paradicsom van, és ezek nem lehetnek benne.


Ha konkrét receptet ismersz, linkeld be légyszíves!

2017. szept. 1. 10:30
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Spagetti tojással ( a tojásos galuska mintájára) fejes salátával.
2017. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 dickharta ***** válasza:
10%

tészta,és diéta?? érdekes..

van valami olasz neve is,de nem jut eszembe,amikor csak oliva olajjal,és fokhagymával keverik össze a spagettit. így is finom,ha igazán jó spagettit veszel.

de persze ebbe lehet tenni még bazsalikomot,vagy petrezselymet is. én szoktam csak olajosan is enni a spagettit. tökmagolajjal mondjuk. vagy tejföllel.

2017. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%
A csupasz tészta ugyan milyen diétába van?
2017. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Sajt nélküli pestót készítesz és azzal.

Pasta con le sarde

Pasta con vongole e gamberetti


Stb.


Értetlenkék: a tészta (amit valóban annak nevezhetünk, a durumtészta tejtermék, zsíros hús nélkül) diétás. Bizony.

2017. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szojaszoszos piritott teszta zoldsegekkel:) Pontos receptet nem tudok, de a neten biztos talalsz. En kinai zoldsegkevereket szoktam kicsit megparolni, ra szojaszosz, azsiai fuszerkeverek, tesztat megpiritom es kifozom, osszekeverem a zoldsegekkel es kesz. Tofut is szoktam piritani hozza es (nem tudom mennyire illik de) olivabogyoval is finom. Persze mas zoldsegekkel is mukodik, brokkoli, karfiol, repa, borso stb.
2017. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja es tejszines gombas vagy tejszínes spenotos teszta is ilyen:)
2017. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

7-es vagyok. Mely fogyatékosok szerint nem válaszoltam a kérdező kérdésére?


0%, mert valaki másmilyen, mint te? Ez csak 200 nettó alatt szokott menő lenni ...

2017. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!