Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sokan miért telítik el a...

Sokan miért telítik el a gyomrukat kenyérrel?

Figyelt kérdés
Sose értettem, hogy mire jó, olyan ételekhez is esznek kenyeret amihez nem kellene. Kevesebb fér a finom, ízletes kajából. Vagy pl. a csomagolt szendvics, amikor 2 szelet kenyér közzé pakolnak. Mi baja lenne ha p.a sajttal vagy paradicsommal érintkezne a csomagolás? Van amikor a szendvicset is úgy csinálom, hogy pl. 5-6 szelet sonka az az alapja, rá amit még szeretnék és annyi. Full felesleges szerintem, mert sok tápanyag ami fontos lenne nincs benne, de eltelít.
2017. szept. 11. 18:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy te máshogy látod, attól még a sok sok embernek az étkezési szokása nem fog megváltozni :) én is imádom a kenyeret, szinte mindenhez.
2017. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jah nekem aztán édes mindegy ki mit eszik, csak a környezetemben is panaszkodnak hogy nem tud elég fehérjét, húst stb. enni mert tele van. Persze hogy tele van ha telerakja a gyomrát kenyérrel.
2017. szept. 11. 18:25
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Mesélj még a felsőbbrendű ételfogyasztásodról.
2017. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert a kenyér olcsóbb, mint a sonka... Jó neked, hogy ez benned fel sem merült.
2017. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálatos módon, nem mindenki teheti azt meg, hogy egy szendvicshez "5-6 szelet sonkát és még amit szeretne".. Édes fiam, ez a büdös nagy helyzet..sajnálom, hogy ezt tőlem kell megtudnod :)
2017. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Én is csak apámtól tudom. Azért, mert több nap, mint kolbász.
2017. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem egy jó minőségű kenyér több fehérjét tartalmaz, mint azok a bolti sonkák szóval nem igazán értem az érvelésed. És nem hinném, hogy van ember a világon aki panaszkodna, hogy nem fér a gyomrába több fehérje, vagy lehet csak az én barátaim furcsák.
2017. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Mert a kenyér olcsó, laktató és tápanyagdús. 3000 éve ez az ember elsőszámú tápláléka, nem ok nélkül.
2017. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Mert pl ha én enném meg a te szendvicsedet az 5-6 szelet sonkával, másnap a kórházban feküdnék életveszélyes állapotban
2017. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
Mert benne van az emberek fejében, h a kenyér jó, és kell, lásd a 8. válaszadót. Az igazság ezzel szemben az, hogy jóval több szénhidrátot fogyasztunk, mint kellene, főleg sok finomított búzalisztes cuccot, ami nem egészséges. Évek óta nem eszek kenyeret, nagyon ritkán egy-egy vékony szeletet maximum. Jó minőségű zöldségek, tojás, húsok, rizs, krumpli, ezekből is bőven megvan a napi tápanyag és energia, sőt! Annyi minden hülyeségre költünk, mért pont minőségi kajára ne futná? (most nem a mélyszegénységben élőkre gondolok)
2017. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!