Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki egy torta receptet...

Valaki egy torta receptet gyorsan?

Figyelt kérdés
A történet adott, 2 nap és ünnepeljük egyik rokon születésnapját, én pedig imádok sütni. Viszont kb semmilyen szinten nem vagyok. Valaki tudna írni egy finom, könnyen elkészíthető (esetleg bögrés) torta receptet amit nem nagyon lehet elcseszni? Gyereknek lenne és nincs itthon csak alma, körte gyümölcsnek. A csokitorta asszem nekem még túl nehéz lenne.

2017. okt. 26. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sacher torta: [link]


1xű csokitorta: [link]

2017. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, még találtam könnyű recepteket:

málna torta: [link]

Ezt egyébként másik fajta gyümölccsel is el tudod készíteni, pofon 1xű:D

2017. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igazából bármelyik bögrés süti receptet választhatod, van egy pár, csak esetleg kettő lapot sütsz belőle, úgy, hogy a kapott tésztát ketté veszed.

Krém helyett a lapok között megtöltheted lekvárral, a tetejére pedig olvasztasz vízgőz fölött csokoládét, az nem nehéz.

2017. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
de ha nem érsz rá,-akkor miért nem veszel egyet készen?
2017. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nem érek rá, csak szeretettel szeretném elkészíteni! :D Köszönöm a recepteket, lehet még küldeni.
2017. okt. 27. 08:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsos totraformában süss egy csokis browniet,ha kihűlt a tetejét habfixálóval felvert tejszínhabbal és színes szórócukorral, vagy gumimacikkal díszítsd fel.
2017. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon finom gyümölcstorta receptem van, a körte-alma is jó hozzá, persze megfőzve, de kellene hozzá vaniliás puding, és tortazselé.

ha közben mégis mész a boltba, más gyümölccsel is csinálhatnád, narancs-kivi, vagy fagyasztott (kiolvasztott, lecsurgatott) meggy, vagy más bogyós gyümölcs is számításba jöhet.Őszibarackbefőtt egyenesen mennyei hozzá.

Írj, ha érdekel. Másfél óra alatt cakkpakk kész van.

A gyerekek imádják, percek alatt elfogy.

2017. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ma 11:00-es: bocs, nem a kérdezö vagyok, de ez a recept érdeklene, meg tudnád írni? Köszi elöre is!
2017. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Természetesen szívesen leírom, csak majd a délutáni órákban lesz időm.
2017. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem is érdekel, köszönöm! :D
2017. okt. 27. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!