Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egészséges torta/tortaféleség...

Egészséges torta/tortaféleség receptet keresek 1 eves baba szülinapjára. Valami javaslat?

Figyelt kérdés

Lehet akar valami gyumolcsos alkotas, vagy barmi, csak a formaja/kinezete legyen tortas...


Laktoz erzekeny a baba (vajbol, tejbol tudok laktozmenteset szerezni) es cukormentes kell legyen.


2017. júl. 25. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Túróból is van laktózmentes, én barackos túrótortát készítettem az egy éves szülinapra! :) Piskóta volt az alapja, amiben ugyan volt tojás, amit még csak akkortájt vezettem be, de mivel egy szeletben minimális lesz, ezért nem aggódtam. Főleg, hogy egy egyéves nemigen eszik meg egy komplett szeletet.

A lényeg, hogy kézzel lábbal beletúrt :D és ezt csak jó nagy krémhalomban tudta megtenni.

Miért kell cukormentesnek lenni?

Egyébként édesebb gyümölcsökből el tudnék képzelni egy joghurttortát is, tészta nélkül, vagy csak szimplán zselatinból jó sok gyümölccsel.

2017. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézz körül, van több "mindenmentes" tortarecept.

2017. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy kis varosban lakunk, itt ennyi a beszerezheto laktozmentes termek.


#2 Megnezem. Koszonom

2017. júl. 25. 13:43
 4/8 A kérdező kommentje:

A szulok nem akarjak, hogy 2 eves kora elott cukrot/edesseget egyen.

Sót meg egy eves koraig...

2017. júl. 25. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Répa torta
2017. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy jókora görögdinnye közép részéből vágtam egy tortaméretű szeletet és feldíszítettem gyümölcsökkel mint egy tortát.

Én beborítottam fehér és zöld marcipánnal, mintha a görögdinnye héja lenne, de hanem ehet cukrosat ez el is maradhat, vagy legfeljebb nem adjátok neki a marcipánt.

A Pinteresten jó pár hasonló ötletet találsz.

2017. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kakaós-zabos tortalap fehér liszt nélkül, cukor helyett kis mézzel, krémnek natúr joghurt+banán+zselatin fix keveréke.
2017. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Joghurt torta? Az a zselatinos?
2017. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!