Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az étkezési zselatin ugyanaz,...

Az étkezési zselatin ugyanaz, mint a tortazselé? Nem volt a boltban étkezési, csak tortazselé, de a recept étk. Zselatint ír, helyettesíthetem a tortazselével?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, helyettesítsd nyugodtan a tortazselével, csak arra vigyázz, hogy pl. a rózsaszín tortazselé nem mindenhez megy...szóval lehetőleg ne színes legyen, hanem átlátszó! :)
2010. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, átlátszót vettem:) És étkezésiből mennyi van egy csomagban?
2010. máj. 30. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:

a tortazselé és a zselatin nem ugyanaz!!!


a zselatin állati eredetű a tortazselé meg valami hínárnövényből van és cukor is van benne


milyen recepthez kell?

2010. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy ugyanaz! Csak hogy nem lesz semmi különbség közötte, ha azt használ helyette... Jajj ne ijesszük már meg szegény! :)

Ja am első voltam.

2010. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát remélem jó lesz:D Gumitortához kell:) Ez az:

[link]

De igazából elég bizarrul alakul egyelőre, reménykedem, hogy azért lesz belőle valami..:D

2010. máj. 30. 13:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem sikerült..:( Az edényben már kő kemény volt a zselatin, a többi előkészített rétegnek meg köze nem volt a keményhez, konkrétan a folyékony tojásban úszkáltak a zselatindarabok. Na majd legközelebb étkezésivel próbálom, ezt a hat elpazarolt tojást meg tanulópénznek veszem:D
2010. máj. 30. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:
13:48 úgy tűnik, mégis volt különbség..:S
2010. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A zselatint csak közvetlenül azelőtt kell megfőzni, mielőtt rátennéd,mindenki tudja, hogy különben megkeményedik!! Akár étkezési, akár tortazselé... Máskor csak akkor csináld, ha rögtön rá akarod tenni, még kicsit folyékony állapotban!
2010. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem rátenni kellett, hanem belekeverni, és még folyt, mikor belekevertem, mégis darabosan állt össze..
2010. máj. 30. 18:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor pedig nem keverted össze rendesen...gondolom ez lehetett a probléma.
2010. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!